Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły

Ozonowanie przedszkola, żłobka lub szkoły jest zabiegiem dezynfekcji pozwalającym na osiągnięcie bezpiecznej przestrzeni w miejscach, gdzie przebywają dzieci. Zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich opiekunów.

Jak ważne jest
ozonowanie przedszkola?

Nawet pozornie najmniej szkodliwa choroba potrafi sparaliżować działanie żłobka lub przedszkola. Groźne wirusy, bakterie, alergeny, czy grzyby zostają na zabawkach i innych przedmiotach tworząc zagrożenie infekcji u najmłodszych. W konsekwencji, wyjątkowa troska o czystą przestrzeń powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej placówki. Niestety samo sprzątanie przy pomocy standardowych środków chemicznych nie jest wystarczające, by pozbyć się mikroorganizmów odpowiadających za choroby. W związku z tym, warto sięgnąć po bardziej profesjonalne metody dezynfekcji pozwalające osiągnąć pełną sterylność w placówce.
Okazuje się, że jedną z najskuteczniejszych metod zapewniających mikrobiologiczną czystość zarówno w powietrzu jak i na powierzchniach jest ozonowanie przedszkola. Zabieg ten, polega na generacji silnie utleniającego gazu jakim jest ozon w poszczególnych pomieszczeniach danej placówki. Warto zaznaczyć, że ozonowanie przedszkola realizowane w prawidłowy sposób rozwiązuje wiele problemów nie tylko w zakresie szkodliwych drobnoustrojów, ale również uciążliwych zapachów, alergenów, grzybów lub szkodników.

Jakie korzyści daje
ozonowanie przedszkola lub żłobka?

Eliminacja groźnych bakterii i wirusów, w tym Sars-CoV-2

Likwidacja groźnych patogenów, w tym SARS-CoV-2 z powierzchni oraz powietrza pozwala zapobiegać rozwojowi zachorowań wśród najmłodszych i opiekunów. Ozon dotrze w najmniejsze szczeliny zabawek, dywanów lub pluszaków dokładnie sterylizując ich powierzchnie.

Neutralizacja wszelkich alergenów i roztoczy kurzu domowego

W efekcie eliminacji roztoczy oraz pyłków kwiatów dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Decydując się na współprace z Ozon Perfect mają Państwo dodatkowo dostęp do profesjonalnego zabiegu preparatem Alergoff® PRO, który wykazuje działanie roztoczobójcze nawet przez 6 miesięcy.

Likwidacja zapachów oraz zarodników grzybów i pleśni

Dzięki eliminacji roztoczy, pyłków kwiatów oraz zarodników grzybów, kierowcy i pasażerowie mogą cieszyć się podróżą bez objawów alergii. Ozon dotrze do najmniejszych mikroszczelin w pojeździe usuwając (utleniając) wszelkie zanieczyszczenia jakie napotka.

Osiągnięcie sterylnej przestrzeni w każdej części placówki

Efektem końcowym ozonowania jest sterylne powietrze charakteryzujące się świeżym zapachem przypominającym zapach po burzy. Warto dodać, że ozonowanie jest bardzo ekologiczną metodą i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, co jest kluczową kwestią w przypadku miejsc, w których przebywają dzieci.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie przedszkola?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie przedszkola?

Ozonowanie przedszkola jest zabiegiem dezynfekcji, który swoją popularność zdobywa m.in. dlatego, że nie wymaga wykorzystania szkodliwej chemii. Jednak, aby ozonowanie było skuteczne oraz bezpieczne, powinno być wykonane przez profesjonalistów, którzy trzymają się ściśle określonych procedur. Jako specjaliści w pracy z ozonem, dysponujemy nie tylko certyfikowanym sprzętem, ale również doświadczeniem zdobytym w pracy z klientami borykającymi się z najtrudniejszymi zagrożeniami.
Ozonowanie przedszkola można wykonać jednorazowo lub cyklicznie, jednak w celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa wśród najmłodszych zaleca się wykonywać ten zabieg regularnie. Klienci, którzy decydują się na stałą współpracę mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe.
ozonowanie przedszkola

Ile kosztuje
ozonowanie przedszkola?

Cena ozonowania przedszkola, żłobka lub szkoły w Ozon Perfect jest wysoce zróżnicowany, ponieważ usługę wyceniamy indywidualnie. Wpływ na ostateczną cenę usługi ma:

Nasi klienci, podczas pierwszej rozmowy otrzymują informacje o ostatecznej cenie usługi. Ponadto mogą liczyć na darmowy dojazd oraz gwarancję skuteczności.

Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️
Agnieszka Osełka
2021-12-25
Profesjonalna i skuteczna pomoc - p. Łukasz zna się na rzeczy, doskonale rozpoznaje problem i skutecznie się go pozbywa a przy tym jest człowiekiem o WIELKIM sercu. Polecam!
Anna Samel
2021-11-14
Usługa ozonowania wykonana profesjonalnie i na najwyższym możliwym poziomie, świetny kontakt, pełne zaufanie do wykonawcy, oddałam mieszkanie w dobre ręce 🙂 Polecam!
arek stolarczyk
2021-10-05
Polecam. Pełny profesjonalizm mimo godzin popołudniowych w niedzielę zero problemów cena też dobra.Najwazniejsze że problem intruzów zniknął.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie przedszkola?