Bezpieczne Otoczenie

Ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły

warszawa i okolice

Problem z infekcjami w placówce? Skorzystaj z naszej pomocy i zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich opiekunów.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania przedszkola, żłobka, szkoły?

Nawet pozornie najmniej szkodliwa choroba potrafi sparaliżować działanie żłobka lub przedszkola. W konsekwencji, troska o czystą przestrzeń powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej placówki. Niestety samo sprzątanie przy pomocy standardowych środków chemicznych nie jest wystarczające, by pozbyć się mikroorganizmów odpowiadających za choroby. W związku z tym, warto sięgnąć po profesjonalne metody dezynfekcji pozwalające osiągnąć pełną sterylność w placówce.

Okazuje się, że jedną z najskuteczniejszych metod zapewniających mikrobiologiczną czystość jest ozonowanie przedszkola, żłobka lub szkoły. Zabieg ten, polega na generacji silnie utleniającego gazu jakim jest ozon w poszczególnych pomieszczeniach danej placówki. Warto zaznaczyć, że ozonowanie sal przedszkolnych realizowane w prawidłowy sposób rozwiązuje wiele problemów nie tylko w zakresie szkodliwych drobnoustrojów, ale również uciążliwych zapachów, alergenów, grzybów lub szkodników.

ozonowanie przedszkola żłobka szkoły warszawa

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania przedszkola, żłobka, szkoły?

Eliminacja groźnych drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów

Ozonowanie szkół, przedszkoli oraz żłobków eliminuje groźne patogeny z powierzchni oraz powietrza. W konsekwencji pozwala zapobiegać rozwojowi zachorowań wśród najmłodszych i opiekunów. Ozon dotrze w najmniejsze szczeliny zabawek i wykładzin dokładnie sterylizując ich powierzchnie.

Usunięcie pasożytów, alergenów i roztoczy kurzu domowego

Regularne ozonowanie w przedszkolu, żłobku lub szkole eliminuje wszelkie pasożyty, roztocza oraz zarodniki grzybów. W efekcie dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Efektem końcowym jest sterylne powietrze charakteryzujące się świeżym zapachem.

Likwidacja zapachów oraz szkodliwych związków lotnych

Ozonowanie żłobka, przedszkola lub szkoły pozwala na usunięcie uciążliwych zapachów, które z różnych źródeł mogą pojawiać się w placówce. Ozon poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zapachami.

Bezpieczna sterylność w całej placówce

Ozonowanie przedszkola, żłobka lub szkoły jest ekologiczną metodą i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, co jest kluczową kwestią w przypadku miejsc, w których przebywają dzieci.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły?

Ile kosztuje
ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły?

Cena ozonowania przedszkola, żłobka lub szkoły wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.
Grzegorz Grzegorz
2023-07-30
Szybko, solidnie oraz tanio. Dwie aplikacje i problem z pluskwami rozwiązany. Mocno polecam!!
Małgorzata Borkowska
2023-07-29
Polecam wszystkim którzy mają ten problem solidnie i szybko oraz pełen profesjonalizm
Justyna Żełobowska
2023-07-24
Profesjonalnie, szybko i skutecznie! To ostatnie najważniejsze, bo poprzednie firmy i ich metody były zdecydowanie mniej skuteczne.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?