Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły

Problem z infekcjami w placówce? Skorzystaj z naszej pomocy i zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich opiekunów.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania przedszkola, żłobka, szkoły?

Nawet pozornie najmniej szkodliwa choroba potrafi sparaliżować działanie żłobka lub przedszkola. W konsekwencji, troska o czystą przestrzeń powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej placówki. Niestety samo sprzątanie przy pomocy standardowych środków chemicznych nie jest wystarczające, by pozbyć się mikroorganizmów odpowiadających za choroby. W związku z tym, warto sięgnąć po profesjonalne metody dezynfekcji pozwalające osiągnąć pełną sterylność w placówce.

Okazuje się, że jedną z najskuteczniejszych metod zapewniających mikrobiologiczną czystość jest ozonowanie przedszkola, żłobka lub szkoły. Zabieg ten, polega na generacji silnie utleniającego gazu jakim jest ozon w poszczególnych pomieszczeniach danej placówki. Warto zaznaczyć, że ozonowanie sal przedszkolnych realizowane w prawidłowy sposób rozwiązuje wiele problemów nie tylko w zakresie szkodliwych drobnoustrojów, ale również uciążliwych zapachów, alergenów, grzybów lub szkodników.

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania przedszkola, żłobka, szkoły?

Eliminacja groźnych drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów

Ozonowanie szkół, przedszkoli oraz żłobków eliminuje groźne patogeny z powierzchni oraz powietrza. W konsekwencji pozwala zapobiegać rozwojowi zachorowań wśród najmłodszych i opiekunów. Ozon dotrze w najmniejsze szczeliny zabawek i wykładzin dokładnie sterylizując ich powierzchnie.

Usunięcie pasożytów, alergenów i roztoczy kurzu domowego

Regularne ozonowanie w przedszkolu, żłobku lub szkole eliminuje wszelkie pasożyty, roztocza oraz zarodniki grzybów. W efekcie dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Efektem końcowym jest sterylne powietrze charakteryzujące się świeżym zapachem.

Likwidacja zapachów oraz szkodliwych związków lotnych

Ozonowanie żłobka, przedszkola lub szkoły pozwala na usunięcie uciążliwych zapachów, które z różnych źródeł mogą pojawiać się w placówce. Ozon poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zapachami.

Bezpieczna sterylność w całej placówce

Ozonowanie przedszkola, żłobka lub szkoły jest ekologiczną metodą i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, co jest kluczową kwestią w przypadku miejsc, w których przebywają dzieci.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły?

Ile kosztuje
ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły?

Cena ozonowania przedszkola, żłobka lub szkoły wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Powiązane usługi: