Bezpieczne Otoczenie

Ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły

warszawa i okolice

Problem z infekcjami w placówce? Skorzystaj z naszej pomocy i zadbaj o bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich opiekunów.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania przedszkola, żłobka, szkoły?

Nawet pozornie najmniej szkodliwa choroba potrafi sparaliżować działanie żłobka lub przedszkola. W konsekwencji, troska o czystą przestrzeń powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej placówki. Niestety samo sprzątanie przy pomocy standardowych środków chemicznych nie jest wystarczające, by pozbyć się mikroorganizmów odpowiadających za choroby. W związku z tym, warto sięgnąć po profesjonalne metody dezynfekcji pozwalające osiągnąć pełną sterylność w placówce.

Okazuje się, że jedną z najskuteczniejszych metod zapewniających mikrobiologiczną czystość jest ozonowanie przedszkola, żłobka lub szkoły. Zabieg ten, polega na generacji silnie utleniającego gazu jakim jest ozon w poszczególnych pomieszczeniach danej placówki. Warto zaznaczyć, że ozonowanie sal przedszkolnych realizowane w prawidłowy sposób rozwiązuje wiele problemów nie tylko w zakresie szkodliwych drobnoustrojów, ale również uciążliwych zapachów, alergenów, grzybów lub szkodników.

ozonowanie przedszkola żłobka szkoły warszawa

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania przedszkola, żłobka, szkoły?

Eliminacja groźnych drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów

Ozonowanie szkół, przedszkoli oraz żłobków eliminuje groźne patogeny z powierzchni oraz powietrza. W konsekwencji pozwala zapobiegać rozwojowi zachorowań wśród najmłodszych i opiekunów. Ozon dotrze w najmniejsze szczeliny zabawek i wykładzin dokładnie sterylizując ich powierzchnie.

Usunięcie pasożytów, alergenów i roztoczy kurzu domowego

Regularne ozonowanie w przedszkolu, żłobku lub szkole eliminuje wszelkie pasożyty, roztocza oraz zarodniki grzybów. W efekcie dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Efektem końcowym jest sterylne powietrze charakteryzujące się świeżym zapachem.

Likwidacja zapachów oraz szkodliwych związków lotnych

Ozonowanie żłobka, przedszkola lub szkoły pozwala na usunięcie uciążliwych zapachów, które z różnych źródeł mogą pojawiać się w placówce. Ozon poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zapachami.

Bezpieczna sterylność w całej placówce

Ozonowanie przedszkola, żłobka lub szkoły jest ekologiczną metodą i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, co jest kluczową kwestią w przypadku miejsc, w których przebywają dzieci.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły?

Ile kosztuje
ozonowanie przedszkola, żłobka, szkoły?

Cena ozonowania przedszkola, żłobka lub szkoły wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Grażyna Piekarska
2022-12-06
Bardzo polecam, solidna firma. Wszystko przebiegło pomyślnie.
Małgorzata Szlasa
2022-12-02
Firma Bezpieczne Otoczenie Łukasz Chruściel pełen profesjonalizm. Szybko i sprawnie. Były pluskwy i juz ich nie ma.
Joanna
2022-10-29
Bardzo profesjonalna, rzetelna firma. Skuteczna usluga z gwarancja i pelna informacje jak postepowac przed i po. Polecam Pana Lukasza i jego firme.
Klaudia Xxx
2022-10-28
Pełen profesjonalizm , gorąco polecam 👌🏻
Mariola Roman
2022-10-28
Polecam , bardzo solidnie i fachowo wykonana usługa
Aneta Dobosz
2022-10-28
Bardzo wysoka jakość i pełen profesjonalizm. Usługa w biurze Fundacji La Strada została wykonana sprawnie i dokładnie. Dziękujemy za życzliwość i otwartość na potrzeby klienta i serdecznie polecamy tę firmę.
Małgorzata Wasowicz
2022-09-05
Brawo Ty. Sprawnie, solidnie i dostępny telefonicznie w razie problemów.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?