Bezpieczne Otoczenie

Zwalczanie pluskiew

warszawa i okolice

Problem z gryzącymi pluskwami? Skorzystaj z naszej pomocy i usuń trwale pasożyty ze swojego otoczenia.

Szukasz specjalistów
z zakresu odpluskwiania?

Śmiało możemy powiedzieć, że w stolicy mamy do czynienia z plagą pluskiew domowych. Odpluskwianie w Warszawie stało się rutynowym zabiegiem i wbrew pozorom, nie jest żadnym powodem do wstydu, lecz częstym problemem w metropoliach. 

Niestety, samodzielne zwalczanie pluskiew nie jest proste, a w zdecydowanej większości przypadków jest wręcz niemożliwe. Okazuje się, że pluskwy, są bardzo odporne nie tylko na środki chemiczne dostępne w marketach, ale również na profesjonalne preparaty. Ponadto, potrafią zagnieździć się w najmniejszych szczelinach w mieszkaniu uniemożliwiając ich skuteczne namierzenie. W związku z tym, w celu całkowitego pozbycia się pluskiew, warto wybrać wyspecjalizowaną firmę, która nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi ale również gwarancję w zakresie świadczonych usług.

zwalczanie pluskiew warszawa

Jak przeprowadzamy
zwalczanie pluskiew?

Skuteczne zwalczanie pluskiew realizujemy naszą autorską metodą, czyli stosujemy różne metody oraz środki, by ostatecznie i trwale pozbyć się problemu. Okazuje się, że jedną z najczęstszych przyczyn nieskutecznych zabiegów jest brak identyfikacji wszystkich miejsc występowania pluskiew. W związku z tym, nie ograniczamy się do zwykłego „pryskania”, a przykładamy szczególną uwagę do dokładnej inspekcji pomieszczeń, co niestety nie jest standardem w branży. Nasza sprawdzona metoda przedstawia się następująco:

1. Szczegółowo informujemy klientów jak będzie wyglądać zwalczanie pluskiew oraz jak się do tego przygotować.

2. Punktualnie oraz dyskretnie przyjeżdżamy na wskazane miejsce. Następnie przeprowadzamy bardzo dokładną inspekcję, dzięki której nie umknie nam ani jedna pluskwa.

3. Od razu po inspekcji wykonujemy profesjonalne zabiegi oprysku drobnokroplistego oraz zamgławiania ULV.

4.Tłumaczymy klientom jak się zachować po usłudze, by problem z pluskwami już nie powrócił.

Bezpieczne środki dla dzieci oraz zwierząt

Krótki czas opuszczenia mieszkania

Gratisowe dodatki do prania

Pełna dyskrecja

Gwarancja do 6 miesięcy

Chcesz trwale pozbyć się pluskiew?

Jakie mamy kompetencje
w odpluskwianiu?

Pomogliśmy tysiącom osób pozbyć się problemu pluskiew, bez względu na skalę populacji, rodzaj obiektu oraz trudne warunki. Ponadto, mając na uwadze fakt, że pluskwy są coraz bardziej odporne na produkty biobójcze, ciągle udoskonalamy swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, o czym świadczą zdobyte certyfikaty.

Nasze usługi są skierowane nie tylko do osób mających problem z pluskwami we własnych mieszkaniach, ale również do właścicieli hoteli, noclegowni, czy akademików. Profesjonalne zwalczanie pluskiew świadczymy na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Jaja pluskiew wykazują bardzo silną odporność, nawet na profesjonalne preparaty. Dlatego, aby zapobiec ponownemu odrodzeniu się pluskiew konieczny jest drugi zabieg w odstępie około dwóch tygodni.

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, w rezultacie nasi klienci mogą liczyć na gwarancję do 6 miesięcy. Wszelkie szczegóły gwarancji ustalane są podczas rozmowy telefonicznej.

Każdy przypadek jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnych rozwiązań. Wszelkie informacje odnośnie przygotowań do zabiegu przedstawiamy podczas rozmowy telefonicznej.

Tak, pod warunkiem wykonania odpowiednich czynności zarówno przed zabiegiem, jak i po. Nasi klienci zawsze otrzymują listę rzeczy do wykonania, by zwalczanie pluskiew przebiegło w sposób nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Robimy wszystko, aby podczas usług takich jak odpluskwianie, nasi klienci czuli się jak najbardziej komfortowo. W związku z tym, przykładamy szczególną uwagę do tego, by nie wzbudzić zainteresowania sąsiadów. Nasze pojazdy są nieoznakowane, a nasz strój nie zdradza tego jakie usługi świadczymy.

Ile kosztuje
zwalczanie pluskiew?

Cena naszej autorskiej metody zwalczania pluskiew wynosi od 199 złotych za wizytę. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Metody płatności:

Irena Szwakopf
2024-05-24
Polecam ,jeśli ktoś ma problem i chce się go szybko pozbyć.
Anna Owczarek
2024-05-24
Firma warta polecenia, sprawnie wykonana usługa w konkurencyjnej cenie.
Mateusz Gołębiowski
2024-03-08
Przede wszystkim - skuteczna firma! 2 zabiegi w odstępie dwóch tygodni wystarczyły do pozbycia się nieproszonych gości - pluskiew. Po drugie - pełen profesjonalizm i dobry kontakt oraz zrozumienie ze strony Pana Łukasza. Jeżeli zdecydujecie się korzystać z usługi wysprzątajcie dokładnie mieszkanie (wszystko jest wypisane punkt po punkcie na stronie), żeby potem sprawniej poszło:) Ja to trochę zlekceważyłem, a przy "zabiegu" ta czysta przestrzeń i wyeksponowane łóżko rozłożone na części jest naprawdę potrzebne do skutecznego odpluskwiania. Powiem jeszcze, że było to dla mnie bardzo niekomfortowe, że w ogóle pojawiły się u mnie pluskwy, ale to jest tak, że prawdopodobnie przyniosłem je ze sobą z wycieczki w Berlinie, nawet w najczystszym hotelu one mogą się gdzieś tam kryć. Nie jest to związane z brakiem higieny, tylko po prostu pechem. Odwagi, na setki podróży zdarzyło mi się to tylko raz. Super, że istnieją takie osoby jak Pan Łukasz i takie firmy. Bardzo polecam.
Agata
2023-12-18
Dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę. Szybko, sprawnie, solidnie i przesympatyczna obsługa!
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.

Chcesz trwale pozbyć się pluskiew?

Powiązane artykuły:

Jak wygląda pluskwa domowa oraz ugryzienia pluskiew? Zdjęcia przykładowe

Ciało dorosłej pluskwy zabarwione jest na kolor brązowy. Posiada owalny, płaski kształt i sięga długości do 4-5 mm, oraz szerokości około 3-4 mm. Wygląda jak…

Przejdź do artykułu