Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Zwalczanie pluskiew

Problem z gryzącymi pluskwami? Skorzystaj z naszej pomocy i usuń trwale pasożyty ze swojego otoczenia.

Szukasz specjalistów
z zakresu odpluskwiania?

Śmiało możemy powiedzieć, że w stolicy mamy do czynienia z plagą pluskiew domowych. Odpluskwianie w Warszawie stało się rutynowym zabiegiem i wbrew pozorom, nie jest żadnym powodem do wstydu, lecz częstym problemem w metropoliach. 

Niestety, samodzielne zwalczanie pluskiew nie jest proste, a w zdecydowanej większości przypadków jest wręcz niemożliwe. Okazuje się, że pluskwy, są bardzo odporne nie tylko na środki chemiczne dostępne w marketach, ale również na profesjonalne preparaty. Ponadto, potrafią zagnieździć się w najmniejszych szczelinach w mieszkaniu uniemożliwiając ich skuteczne namierzenie. W związku z tym, w celu całkowitego pozbycia się pluskiew, warto wybrać wyspecjalizowaną firmę, która nie tylko oferuje profesjonalne zabiegi ale również gwarancję w zakresie świadczonych usług.

Jak przeprowadzamy
zwalczanie pluskiew?

Skuteczne zwalczanie pluskiew realizujemy naszą autorską metodą, czyli stosujemy różne metody oraz środki, by ostatecznie i trwale pozbyć się problemu. Okazuje się, że jedną z najczęstszych przyczyn nieskutecznych zabiegów jest brak identyfikacji wszystkich miejsc występowania pluskiew. W związku z tym, nie ograniczamy się do zwykłego „pryskania”, a przykładamy szczególną uwagę do dokładnej inspekcji pomieszczeń, co niestety nie jest standardem w branży. Nasza sprawdzona metoda przedstawia się następująco:

1. Szczegółowo informujemy klientów jak będzie wyglądać zwalczanie pluskiew oraz jak się do tego przygotować.

2. Punktualnie oraz dyskretnie przyjeżdżamy na wskazane miejsce. Następnie przeprowadzamy bardzo dokładną inspekcję, dzięki której nie umknie nam ani jedna pluskwa.

3. Wykonujemy profesjonalne zabiegi oprysku drobnokroplistego oraz zamgławiania ULV.

4.Tłumaczymy klientom jak się zachować po usłudze, by problem z pluskwami już nie powrócił.

Bezpieczne środki dla dzieci oraz zwierząt

Krótki czas opuszczenia mieszkania

Gratisowe dodatki do prania

Pełna dyskrecja

Gwarancja skuteczności

Chcesz trwale pozbyć się pluskiew?

Jakie mamy kompetencje
w odpluskwianiu?

Posiadamy doświadczenie w usuwaniu pluskiew o dużych populacjach w trudnych warunkach. Ponadto, mając na uwadze fakt, że pluskwy są coraz bardziej wytrwałe, ciągle udoskonalamy swoją wiedze, biorąc udział w licznych szkoleniach, o czym świadczą zdobyte certyfikaty.

Nasze usługi są skierowane nie tylko do osób mających problem z pluskwami we własnych mieszkaniach, ale również do właścicieli hoteli, noclegowni, czy akademików. Profesjonalne zwalczanie pluskiew świadczymy na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Pluskwa wykazuje bardzo silną odporność, nawet na profesjonalne preparaty. Dlatego też, jeden zabieg w zdecydowanej większości przypadków jest niewystarczający. Zalecamy minimum dwa zabiegi wykonane w odstępie około 10-14 dni, bądź 3 zabiegi w odstępie 7-10 dni.
Jesteśmy pewni jakości naszych usług, w rezultacie nasi klienci mogą liczyć na gwarancję. Wszelkie szczegóły gwarancji ustalane są podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.
Każdy przypadek jest inny, w związku z tym wymaga indywidualnych rozwiązań. Wszelkie informacje odnośnie przygotowań do zabiegu przedstawiamy podczas rozmowy telefonicznej.

Tak, pod warunkiem wykonania odpowiednich czynności zarówno przed zabiegiem, jak i po. Nasi klienci zawsze otrzymują listę rzeczy do wykonania, by zwalczanie pluskiew przebiegło w sposób nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Robimy wszystko, aby podczas usług takich jak odpluskwianie, nasi klienci czuli się jak najbardziej komfortowo. W związku z tym, przykładamy szczególną uwagę do tego, by nie wzbudzić zainteresowania sąsiadów. Nasze pojazdy są nieoznakowane, a nasz strój nie zdradza tego jakie usługi świadczymy.

Ile kosztuje
zwalczanie pluskiew?

Cena naszej autorskiej metody zwalczania pluskiew wynosi od 199 złotych za wizytę. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️

Chcesz trwale pozbyć się pluskiew?

Powiązane:

Jak wygląda pluskwa domowa oraz ugryzienia pluskiew? Zdjęcia przykładowe

Ciało dorosłej pluskwy zabarwione jest na kolor brązowy. Posiada owalny, płaski kształt i sięga długości do 4-5 mm, oraz szerokości około 3-4 mm. Wygląda jak…

Przejdź do artykułu