Bezpieczne Otoczenie

Dezynfekcja środków transportu

warszawa i okolice

Twoje środki transportu wymagają profesjonalnej dezynfekcji? Skorzystaj z naszej pomocy i przeprowadź dezynfekcję pojazdów najskuteczniejszymi metodami na rynku.

Jak ważnym zabiegiem jest
dezynfekcja pojazdów?

Dezynfekcja środków transportu, czyli inaczej odkażanie pojazdów to czynności mające na celu eliminację patogenów w kabinie oraz w przestrzeni ładunkowej. Prawidłowo przeprowadzony zabieg pozwala na usunięcie, m.in.: wirusów, bakterii, grzybów, pleśni i innych chorobotwórczych drobnoustrojów z każdej części pojazdu. Cyklicznie przeprowadzana dezynfekcja pojazdów jest nie tylko objawem prewencji właściciela środka transportu, ale również obowiązkiem wynikającym z przepisów prawa.

Zgodnie z obowiązującą ustawą, w przypadku przewozu artykułów spożywczych, zwierząt, czy odpadów konieczne jest regularne mycie i dezynfekcja środka transportu. W związku z tym, by mieć pewność, że dezynfekcja pojazdu została wykonana prawidłowo, warto sięgnąć po pomoc specjalistów. Dzięki licznym realizacjom na swoim koncie, jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną dezynfekcję w każdym środku transportu, bez względu na skale i rodzaj zagrożenia.
dezynfekcja środków transportu warszawa

Alarmowa infolinia zagrożenia biologicznego

Oferujemy profesjonalne usługi dezynfekcji w sytuacji ryzyka wystąpienia zagrożeń biologicznych t.j. COVID-19 dla firm, zakładów produkcyjnych, placówek, biur i mieszkań:

Jakie środki transportu
skutecznie dezynfekujemy?

Dezynfekcja samochodów osobowych

Dezynfekcja taksówek

Dezynfekcja przyczep kempingowych

Dezynfekcja samochodów dostawczych

Dezynfekcja tramwajów, pociągów

Dezynfekcja
autobusów, busów

Dezynfekcja łodzi, jachtów

Dezynfekcja samolotów

Dezynfekcja ciągników siodłowych

Dezynfekcja karetek

Dezynfekcja chłodni

Dezynfekcja śmieciarek

Szukasz specjalistów z zakresu dezynfekcji pojazdów?

Jak przeprowadzamy
dezynfekcję pojazdów?

Podczas dezynfekcji pojazdów przestrzegamy wszelkich wymaganych procedur, w związku z tym realizowane przez nas usługi są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz wyposażenia. Wykorzystujemy wyłącznie preparaty zarejestrowane i dopuszczone do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Etapy naszych prac możemy przedstawić w dość uproszczonych punktach następująco:

1. Identyfikujemy skale i rodzaj zagrożenia oraz ustalamy jego źródło.

2. Analizujemy środek transportu pod względem możliwości wykorzystania metod dezynfekcji, tj. ozonowanie, zamgławianie ULV, oprysk drobnokroplisty, czy czyszczenie powierzchni.

3. Wybieramy jedną, bądź kilka metod pozwalających na skuteczną dezynfekcję środków transportu.

4. Przeprowadzamy skuteczne zabiegi i udostępniamy bezpieczny pojazd klientom.

Nasze metody:

(KLIKNIJ W METODĘ, BY ROZWINĄĆ)
Dezynfekcja pojazdów metodą ozonowania polega na sztucznej generacji silnie utleniającego ozonu wewnątrz pojazdu lub przestrzeni ładunkowej, przy pomocy specjalistycznych generatorów.
Dezynfekcja pojazdów metodą oprysku drobnokroplistego polega na dokładnym naniesieniu środka dezynfekcyjnego specjalistycznymi opryskiwaczami ciśnieniowymi na konkretne powierzchnie.
Dezynfekcja pojazdów metodą zamgławiania ULV polega na rozpyleniu środka dezynfekcyjnego w postaci mgły przy pomocy specjalistycznych urządzeń zwanych zagławiaczami.

Czyszczenie stosuje się w sytuacji, gdy wielkość i struktura nieczystości jest na tyle duża, że uniemożliwia skuteczne naniesienie preparatu dezynfekcyjnego na daną powierzchnię. W większości przypadków wykorzystuje się do tego specjalne myjki ciśnieniowe.

Jakie mamy kompetencje
w dezynfekcji środków transportu?

Od lat zapewniamy bezpieczny przewóz osób, zwierząt, produktów spożywczych, czy odpowiedzialny transport odpadów. Stale poszerzamy swoją wiedzę uczęszczając w licznych szkoleniach dotyczących dezynfekcji pojazdów – o czym świadczą zdobyte certyfikaty.

Nasze usługi są skierowane nie tylko do osób potrzebujących dezynfekcji w swoich prywatnych pojazdach, ale przede wszystkim do firm, bądź instytucji.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Tak, nasi klienci, którzy decydują się na stałą współprace lub którzy chcą przeprowadzić dezynfekcje na dużej liczbie środków transportu mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe.
Tak, protokół powykonawczy wystawiany jest po każdym zabiegu dezynfekcji środka transportu. Protokół jest gotowym dokumentem do przedstawienia w sytuacji kontroli ze strony służb sanitarnych.

Ile kosztuje
dezynfekcja pojazdów?

Cena dezynfekcji środków transportu wynosi od 99 złotych za pojazd. Czynniki wpływające na koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Irena Szwakopf
2024-05-24
Polecam ,jeśli ktoś ma problem i chce się go szybko pozbyć.
Anna Owczarek
2024-05-24
Firma warta polecenia, sprawnie wykonana usługa w konkurencyjnej cenie.
Mateusz Gołębiowski
2024-03-08
Przede wszystkim - skuteczna firma! 2 zabiegi w odstępie dwóch tygodni wystarczyły do pozbycia się nieproszonych gości - pluskiew. Po drugie - pełen profesjonalizm i dobry kontakt oraz zrozumienie ze strony Pana Łukasza. Jeżeli zdecydujecie się korzystać z usługi wysprzątajcie dokładnie mieszkanie (wszystko jest wypisane punkt po punkcie na stronie), żeby potem sprawniej poszło:) Ja to trochę zlekceważyłem, a przy "zabiegu" ta czysta przestrzeń i wyeksponowane łóżko rozłożone na części jest naprawdę potrzebne do skutecznego odpluskwiania. Powiem jeszcze, że było to dla mnie bardzo niekomfortowe, że w ogóle pojawiły się u mnie pluskwy, ale to jest tak, że prawdopodobnie przyniosłem je ze sobą z wycieczki w Berlinie, nawet w najczystszym hotelu one mogą się gdzieś tam kryć. Nie jest to związane z brakiem higieny, tylko po prostu pechem. Odwagi, na setki podróży zdarzyło mi się to tylko raz. Super, że istnieją takie osoby jak Pan Łukasz i takie firmy. Bardzo polecam.
Agata
2023-12-18
Dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę. Szybko, sprawnie, solidnie i przesympatyczna obsługa!
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.
Szukasz specjalistów z zakresu dezynfekcji pojazdów?