Bezpieczne Otoczenie

Zwalczanie komarów i meszek

warszawa i okolice

Problem z gryzącymi owadami? Skorzystaj z naszej pomocy i ciesz się otoczeniem wolnym od komarów lub meszek.

Szukasz specjalistów
z zakresu odkomarzania?

Letni grill, leżakowanie, prace w ogródku, czy inne czynności wykonywane na zewnątrz nie należą do najprzyjemniejszych, gdy plaga komarów lub meszek urządza sobie ucztę z naszej krwi. Niestety, czasami owadów jest tak dużo, że środki odstraszające dostępne w marketach są niewystarczające. W związku z tym,  zmniejszenie ich populacji i uniemożliwienie im rozmnażania się jest niekiedy jedynym rozwiązaniem. Istnieje kilka metod na skuteczne zwalczanie komarów i meszek, m.in.: metoda oprysku drobnokroplistego oraz metoda zamgławiania na zimno lub na gorąco. Każda z nich charakteryzuje się wysoką skutecznością, oczywiście pod warunkiem prawidłowego wykorzystania przez specjalistów i indywidualnego dopasowania do konkretnego przypadku.

Dzięki szerokiej wiedzy oraz dostępowi do profesjonalnych metod i środków jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczną redukcję populacji owadów utrzymującą się przez miesiące. Skuteczne zwalczanie komarów i meszek realizujemy, m.in.: w ogrodach, altanach, parkach i w wielu innych miejscach.

zwalczanie komarów i meszek warszawa

Jak przeprowadzamy
zwalczanie komarów i meszek?

Jako nieliczni w branży wykorzystujemy dokładnie przebadane preparaty, które posiadają wszelkie wymagane pozwolenia. Podczas naszych prac liście i zamgławiania powierzchnia pokryta jest specjalnym preparatem niespłukiwanym przez deszcz. Środek owadobójczy utrzymuje działanie do miesiąca przy częstych opadach deszczu. Ponadto, nie niszczy roślin oraz nie upośledza ich rozwoju. Nasza autorska metoda odkomarzania przedstawia się w następujący sposób:

1. Informujemy klientów jak będzie wyglądać odkomarzanie, jaka będzie maksymalna cena usługi oraz jak się do tego przygotować.

2. Przeprowadzamy dokładną inspekcję terenu oraz uzupełniamy przygotowania do zabiegu.

3. Wykonujemy zabiegi m.in.: oprysku drobnokroplistego, czy zamgławiania na zimno lub na gorąco.

4.Tłumaczymy klientom jak się zachować po usłudze, by problem z komarami i meszkami nie powrócił.

Transparentność bez ukrytych kosztów

Długotrwałość zabiegów odkomarzania

Bezpieczne środki dla roślin i wyposażenia terenu

7172737475767778797107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297

Certyfikowany sprzęt oraz atestowane preparaty

Gwarancja skuteczności

Chcesz trwale pozbyć się komarów lub meszek?

Najczęstsze pytania (FAQ)

Przede wszystkim należy przykryć lub schować zabawki dzieci, miski zwierząt oraz zamknąć okna i drzwi w budynkach. Ponadto warto poinformować sąsiadów o wykonaniu odkomarzania, a jeśli w pobliżu znajduje się pasieka pszczół jest to wręcz konieczne.
Zwalczanie komarów lub meszek można wykonywać zarówno na początku jak i w trakcie sezonu letniego.

Ile kosztuje
zwalczania komarów lub meszek?

Cena naszej autorskiej metody zwalczania komarów i meszek wynosi od 199 złotych za wizytę. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Irena Szwakopf
2024-05-24
Polecam ,jeśli ktoś ma problem i chce się go szybko pozbyć.
Anna Owczarek
2024-05-24
Firma warta polecenia, sprawnie wykonana usługa w konkurencyjnej cenie.
Mateusz Gołębiowski
2024-03-08
Przede wszystkim - skuteczna firma! 2 zabiegi w odstępie dwóch tygodni wystarczyły do pozbycia się nieproszonych gości - pluskiew. Po drugie - pełen profesjonalizm i dobry kontakt oraz zrozumienie ze strony Pana Łukasza. Jeżeli zdecydujecie się korzystać z usługi wysprzątajcie dokładnie mieszkanie (wszystko jest wypisane punkt po punkcie na stronie), żeby potem sprawniej poszło:) Ja to trochę zlekceważyłem, a przy "zabiegu" ta czysta przestrzeń i wyeksponowane łóżko rozłożone na części jest naprawdę potrzebne do skutecznego odpluskwiania. Powiem jeszcze, że było to dla mnie bardzo niekomfortowe, że w ogóle pojawiły się u mnie pluskwy, ale to jest tak, że prawdopodobnie przyniosłem je ze sobą z wycieczki w Berlinie, nawet w najczystszym hotelu one mogą się gdzieś tam kryć. Nie jest to związane z brakiem higieny, tylko po prostu pechem. Odwagi, na setki podróży zdarzyło mi się to tylko raz. Super, że istnieją takie osoby jak Pan Łukasz i takie firmy. Bardzo polecam.
Agata
2023-12-18
Dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę. Szybko, sprawnie, solidnie i przesympatyczna obsługa!
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.
Chcesz trwale pozbyć się komarów lub meszek?