Bezpieczne Otoczenie

Dezynfekcja pomieszczeń

warszawa i okolice

Twoje mieszkanie, biuro lub inne pomieszczenia wymagają profesjonalnej dezynfekcji? Skorzystaj z naszej pomocy i przeprowadź dezynfekcję pomieszczeń najskuteczniejszymi metodami na rynku.

Jak ważnym zabiegiem jest
dezynfekcja pomieszczeń?

Sterylność pomieszczeń jest kluczowym aspektem, szczególnie jeśli w danym obiekcie stwierdzono ognisko lub istnieje wysokie ryzyko pojawienia się groźnych patogenów. Zabiegiem pozwalającym na skuteczne odkażanie pomieszczeń, jest profesjonalnie przeprowadzona dezynfekcja pomieszczeń przy użyciu specjalistycznych metod. Zabieg ten, wykonywany jest regularnie w miejscach wymagających szczególnych warunków sanitarnych, m.in: dezynfekcja powierzchni szpitalnych, przychodni, czy gabinetów dentystycznych. Jednak w ostatnim czasie zabieg ten, coraz częściej jest przeprowadzany również w mieszkaniach, biurach, przedszkolach i wielu innych miejscach.

Profilaktyczną dezynfekcję można wykonywać przy pomocy środków dostępnych w markecie. Jednak jeśli oczekujemy wysokiej skuteczności, bądź w przypadku, m.in. zalania, powodzi, choroby lub zgonu, dezynfekcja pomieszczeń wykonana przez profesjonalną firmę jest koniecznością. Dzięki szerokiej wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu, przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję pomieszczeń w każdym w przypadku, bez względu na skale i rodzaj zagrożenia.

dezynfekcja pomieszczeń warszawa

Kiedy konieczna jest
dezynfekcja pomieszczeń?

Dezynfekcja po zgonie, śmierci

Dezynfekcja po chorobie, np. COVID-19

Dezynfekcja po powodzi

Dezynfekcja po zalaniu, np. fekaliami

Dezynfekcja po pasożytach

Dezynfekcja profilaktyczna

Szukasz specjalistów z zakresu dezynfekcji pomieszczeń?

Jak przeprowadzamy
dezynfekcję pomieszczeń?

Podczas realizacji dezynfekcji pomieszczeń przestrzegamy wszelkich wymaganych procedur, w konsekwencji nasze usługi są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz wyposażenia. Wykorzystujemy wyłącznie preparaty zarejestrowane i dopuszczone do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Etapy naszych prac możemy przedstawić w dość uproszczonych punktach następująco:

1. Identyfikujemy skale i rodzaj zagrożenia oraz ustalamy jego źródło.

2. Analizujemy pomieszczenia pod względem możliwości wykorzystania metod dezynfekcji pomieszczeń, tj. ozonowanie, zamgławianie ULV, oprysk drobnokroplisty.

3. Wybieramy jedną, bądź kilka metod pozwalających na skuteczną dezynfekcję pomieszczeń.

4. Przeprowadzamy skuteczne zabiegi i udostępniamy bezpieczne pomieszczenia klientom.

Nasze metody:

(KLIKNIJ W METODĘ, BY ROZWINĄĆ)
Dezynfekcja pomieszczeń metodą ozonowania, inaczej dezynfekcja ozonem polega na generacji silnie utleniającego ozonu w danych pomieszczeniach. Gaz ten, docierając do najmniejszych mikroszczelin i zakamarków pomieszczeń, niszczy patogeny zarówno na powierzchniach oraz w powietrzu.
Dezynfekcja pomieszczeń metodą oprysku drobnokroplistego polega na dokładnym rozpyleniu środka dezynfekcyjnego specjalistycznymi opryskiwaczami ciśnieniowymi na konkretne powierzchnie. Zaletą tej metody jest krótki okres karencji po zabiegu.
Dezynfekcja pomieszczeń metodą zamgławiania ULV polega na rozpyleniu środka dezynfekcyjnego w postaci suchej mgły. Usługa realizowana jest przy pomocy urządzeń zwanych zagławiaczami. Dzięki funkcji rozpylania cieczy do postaci suchej mgły, dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Alarmowa infolinia zagrożenia biologicznego

Oferujemy profesjonalne usługi dezynfekcji w sytuacji ryzyka wystąpienia zagrożeń biologicznych t.j. COVID-19 dla firm, zakładów produkcyjnych, placówek, biur i mieszkań:

Jakie mamy kompetencje
w dezynfekcji pomieszczeń?

Od lat zapewniamy bezpieczne otoczenie we wszelakich pomieszczeniach, w których przebywają ludzie, bądź zwierzęta. Stale poszerzamy swoją wiedzę uczęszczając w licznych szkoleniach dotyczących dezynfekcji pomieszczeń – o czym świadczą zdobyte certyfikaty.

Nasze usługi są skierowane nie tylko do osób potrzebujących dezynfekcji w swoich prywatnych mieszkaniach, ale przede wszystkim do firm, bądź instytucji.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Tak, nasi klienci, którzy decydują się na stałą współprace mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe.

Tak, protokół powykonawczy wystawiany jest po każdym zabiegu dezynfekcji pomieszczeń. 

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz najbliższych miast i miejscowości. Natomiast w wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce.

Ile kosztuje
dezynfekcja pomieszczeń?

Cena dezynfekcji pomieszczeń wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Irena Szwakopf
2024-05-24
Polecam ,jeśli ktoś ma problem i chce się go szybko pozbyć.
Anna Owczarek
2024-05-24
Firma warta polecenia, sprawnie wykonana usługa w konkurencyjnej cenie.
Mateusz Gołębiowski
2024-03-08
Przede wszystkim - skuteczna firma! 2 zabiegi w odstępie dwóch tygodni wystarczyły do pozbycia się nieproszonych gości - pluskiew. Po drugie - pełen profesjonalizm i dobry kontakt oraz zrozumienie ze strony Pana Łukasza. Jeżeli zdecydujecie się korzystać z usługi wysprzątajcie dokładnie mieszkanie (wszystko jest wypisane punkt po punkcie na stronie), żeby potem sprawniej poszło:) Ja to trochę zlekceważyłem, a przy "zabiegu" ta czysta przestrzeń i wyeksponowane łóżko rozłożone na części jest naprawdę potrzebne do skutecznego odpluskwiania. Powiem jeszcze, że było to dla mnie bardzo niekomfortowe, że w ogóle pojawiły się u mnie pluskwy, ale to jest tak, że prawdopodobnie przyniosłem je ze sobą z wycieczki w Berlinie, nawet w najczystszym hotelu one mogą się gdzieś tam kryć. Nie jest to związane z brakiem higieny, tylko po prostu pechem. Odwagi, na setki podróży zdarzyło mi się to tylko raz. Super, że istnieją takie osoby jak Pan Łukasz i takie firmy. Bardzo polecam.
Agata
2023-12-18
Dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę. Szybko, sprawnie, solidnie i przesympatyczna obsługa!
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.
Szukasz specjalistów z zakresu dezynfekcji pomieszczeń?

Powiązane artykuły:

Co to jest giardia (lamblia) u psa lub kota? Jak wygląda leczenie oraz dezynfekcja po giardiozie?

Giardia, inaczej lamblia jest pierwotniakiem z grupy wiciowców. Wyglądem przypomina łzę, a na „grzbiecie” można zaobserwować…

Przejdź do artykułu