Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie mieszkania, domu

Problem z groźnymi drobnoustrojami lub uciążliwymi zapachami w mieszkaniu? Skorzystaj z naszej pomocy i zapewnij bezpieczną przestrzeń sobie oraz domownikom.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania mieszkania, domu?

Czyste i świeże powietrze w mieszkaniu jest wyjątkowo ważne. Spędzając większość czasu w domu lub wracając z pracy chcemy korzystać ze sterylnej przestrzeni, by móc komfortowo i bezpiecznie odpocząć. Wolne od nieprzyjemnych zapachów oraz groźnych drobnoustrojów mieszkanie jest również wskazane w miejscach, gdzie przebywają dzieci. Zatem troska o zapewnienie bezpiecznych warunków w domowym zaciszu powinna być fundamentem.

Okazuje się, że aktualnie najlepszą metodą osiągnięcia mikrobiologicznej czystości w powietrzu i na powierzchniach jest ozonowanie mieszkania lub domu. Zabieg ten polega na generacji ozonu – naturalnie występującego gazu w atmosferze, który dzięki swoim właściwościom utleniającym pomaga w bezpiecznej sterylizacji najmniejszych zakamarków w mieszkaniu. Warto dodać, że ozonowanie domu, mieszkania jest ekologiczne i nie pozostawia po sobie żadnych szkodliwych substancji.

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania mieszkania, domu?

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych związków lotnych

Ozonowanie mieszkania pozwala na całkowitą eliminację uciążliwych zapachów powstałych w wyniku różnych zdarzeń. Należą do nich m.in.: spalenizna po pożarze, zapach po zwierzętach, stęchlizna po zalaniu, dym papierosowy, czy szkodliwe zapachy po remoncie.

Skuteczna likwidacja drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów

Chorobotwórcze drobnoustroje mogą przebywać miesiącami w różnych zakamarkach mieszkania. Stąd tak ważne, by po chorobie jednego z domowników, bądź zwierzaka przeprowadzić dokładne ozonowanie domu lub mieszkania. Ozon penetrując najmniejsze mikroszczeliny w mieszkaniu wykazuje się bardzo wysoką dokładnością.

Eliminacja pasożytów, roztoczy i innych alergenów

Wiele osób nie potrafi znaleźć ukojenia w domowym zaciszu, gdy alergia na, m.in.: roztocza kurzu domowego wywołuje liczne reakcje alergiczne. Ozonowanie mieszkania, jest zabiegiem, który potrafi nie tylko zneutralizować alergeny i pasożyty, ale również skutecznie odstraszyć wszelkie szkodniki.

Sterylność w najmniejszych zakamarkach i mikroszczelinach

Ozon, dzięki swojej gazowej postaci potrafi wejść w najmniejsze zakamarki i mikroszczeliny skutecznie sterylizując całe pomieszczenia. Stąd tak wiele naszych klientów w celu odświeżenia mieszkania wykonuje ten zabieg profilaktycznie.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie mieszkania, domu?

Ile kosztuje
ozonowanie mieszkania, domu?

Cena ozonowania mieszkania lub domu wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Powiązane usługi: