Bezpieczne Otoczenie

Ozonowanie mieszkania, domu

warszawa i okolice

Problem z groźnymi drobnoustrojami lub uciążliwymi zapachami w mieszkaniu? Skorzystaj z naszej pomocy i zapewnij bezpieczną przestrzeń sobie oraz domownikom.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania mieszkania, domu?

Czyste i świeże powietrze w mieszkaniu jest wyjątkowo ważne. Spędzając większość czasu w domu lub wracając z pracy chcemy korzystać ze sterylnej przestrzeni, by móc komfortowo i bezpiecznie odpocząć. Wolne od nieprzyjemnych zapachów oraz groźnych drobnoustrojów mieszkanie jest również wskazane w miejscach, gdzie przebywają dzieci. Zatem troska o zapewnienie bezpiecznych warunków w domowym zaciszu powinna być fundamentem.

Okazuje się, że aktualnie najlepszą metodą osiągnięcia mikrobiologicznej czystości w powietrzu i na powierzchniach jest ozonowanie mieszkania lub domu. Zabieg ten polega na generacji ozonu – naturalnie występującego gazu w atmosferze, który dzięki swoim właściwościom utleniającym pomaga w bezpiecznej sterylizacji najmniejszych zakamarków w mieszkaniu. Warto dodać, że ozonowanie domu, mieszkania jest ekologiczne i nie pozostawia po sobie żadnych szkodliwych substancji.

ozonowanie mieszkania domu warszawa

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania mieszkania, domu?

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych związków lotnych

Ozonowanie mieszkania pozwala na całkowitą eliminację uciążliwych zapachów powstałych w wyniku różnych zdarzeń. Należą do nich m.in.: spalenizna po pożarze, zapach po zwierzętach, stęchlizna po zalaniu, dym papierosowy, czy szkodliwe zapachy po remoncie.

Skuteczna likwidacja drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów

Chorobotwórcze drobnoustroje mogą przebywać miesiącami w różnych zakamarkach mieszkania. Stąd tak ważne, by po chorobie jednego z domowników, bądź zwierzaka przeprowadzić dokładne ozonowanie domu lub mieszkania. Ozon penetrując najmniejsze mikroszczeliny w mieszkaniu wykazuje się bardzo wysoką dokładnością.

Eliminacja pasożytów, roztoczy i innych alergenów

Wiele osób nie potrafi znaleźć ukojenia w domowym zaciszu, gdy alergia na, m.in.: roztocza kurzu domowego wywołuje liczne reakcje alergiczne. Ozonowanie mieszkania, jest zabiegiem, który potrafi nie tylko zneutralizować alergeny i pasożyty, ale również skutecznie odstraszyć wszelkie szkodniki.

Sterylność w najmniejszych zakamarkach i mikroszczelinach

Ozon, dzięki swojej gazowej postaci potrafi wejść w najmniejsze zakamarki i mikroszczeliny skutecznie sterylizując całe pomieszczenia. Stąd tak wiele naszych klientów w celu odświeżenia mieszkania wykonuje ten zabieg profilaktycznie.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie mieszkania, domu?

Ile kosztuje
ozonowanie mieszkania, domu?

Cena ozonowania mieszkania lub domu wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Irena Szwakopf
2024-05-24
Polecam ,jeśli ktoś ma problem i chce się go szybko pozbyć.
Anna Owczarek
2024-05-24
Firma warta polecenia, sprawnie wykonana usługa w konkurencyjnej cenie.
Mateusz Gołębiowski
2024-03-08
Przede wszystkim - skuteczna firma! 2 zabiegi w odstępie dwóch tygodni wystarczyły do pozbycia się nieproszonych gości - pluskiew. Po drugie - pełen profesjonalizm i dobry kontakt oraz zrozumienie ze strony Pana Łukasza. Jeżeli zdecydujecie się korzystać z usługi wysprzątajcie dokładnie mieszkanie (wszystko jest wypisane punkt po punkcie na stronie), żeby potem sprawniej poszło:) Ja to trochę zlekceważyłem, a przy "zabiegu" ta czysta przestrzeń i wyeksponowane łóżko rozłożone na części jest naprawdę potrzebne do skutecznego odpluskwiania. Powiem jeszcze, że było to dla mnie bardzo niekomfortowe, że w ogóle pojawiły się u mnie pluskwy, ale to jest tak, że prawdopodobnie przyniosłem je ze sobą z wycieczki w Berlinie, nawet w najczystszym hotelu one mogą się gdzieś tam kryć. Nie jest to związane z brakiem higieny, tylko po prostu pechem. Odwagi, na setki podróży zdarzyło mi się to tylko raz. Super, że istnieją takie osoby jak Pan Łukasz i takie firmy. Bardzo polecam.
Agata
2023-12-18
Dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę. Szybko, sprawnie, solidnie i przesympatyczna obsługa!
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Powiązane artykuły:

Jak pozbyć się zapachu papierosów? Jak odświeżyć mieszkanie po palaczu?

Dym papierosowy to kompleksowa mieszanka ponad 4 000 związków chemicznych, w tym aż 40 rakotwórczych substancji, takich jak aceton…

Przejdź do artykułu