Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie mieszkania, domu, pokoju

Problem z groźnymi drobnoustrojami lub uciążliwymi zapachami? Ozonowanie mieszkania pozwala zachować mikrobiologiczną czystość w najmniejszych zakamarkach pomieszczeń usuwając wirusy, bakterie, uciążliwe zapachy, grzyby, alergeny, a nawet odstraszając insekty i gryzonie.

Jak ważne jest
ozonowanie mieszkania?

Czyste i świeże powietrze w mieszkaniu jest wyjątkowo ważne. Spędzając większość czasu w domu lub wracając z pracy chcemy korzystać ze sterylnej przestrzeni, by móc komfortowo i bezpiecznie odpocząć. Wolne od nieprzyjemnych zapachów oraz groźnych drobnoustrojów mieszkanie jest również wskazane w miejscach, gdzie przebywają dzieci. Zatem troska o zapewnienie bezpiecznych warunków w domowym zaciszu powinno być fundamentem.

Okazuje się, że aktualnie najlepszą metodą osiągnięcia mikrobiologicznej czystości w powietrzu i na powierzchniach jest ozonowanie mieszkania. Zabieg ten polega na generacji ozonu – naturalnie występującego gazu w atmosferze, który dzięki swoim właściwościom utleniającym pomaga w:

Kiedy warto wykonać
ozonowanie mieszkania?

Choroba np. grypa, giardioza

Zalanie, np. stęchlizna, wilgoć

Pożar, np. spalenizna

Pojawienie się dziecka

Remont, np. zapachy chemii

Wynajem, np. kłopotliwi lokatorzy

Wykwity pleśni, grzybów

Silna alergia, np. roztocza, kurz

Zapach zwierząt, np. mocz, sierść

Inwazja szkodników

Uciążliwa woń starych mebli

Odświeżenie mieszkania

Chcesz przeprowadzić ozonowanie mieszkania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie mieszkania?

Pomimo tego, że ozonowanie mieszkania jest ekologiczną metodą dezynfekcji i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji, ozon w wysokim stężeniu może być bardzo niekorzystny dla naszego zdrowia. W konsekwencji zabieg ten, powinien być wykonany przez przeszkolone osoby, które posiadają nie tylko wiedzę ale również i doświadczenie. Jako specjaliści od ozonu zapewniamy, że przeprowadzone przez nas ozonowanie mieszkania zawsze przebiega według ściśle określonych procedur zapewniających skuteczność oraz bezpieczeństwo. Ponadto, dbamy o to, by realizacja usługi i wynikające z niej obowiązki przygotowawcze były jak najmniej kłopotliwe.
Zawsze po uruchomieniu generatorów cyklicznie badamy stężenie ozonu, specjalistycznym miernikiem. Wysokość stężenia ozonu dostosowujemy indywidualnie do specyfiki mieszkania, temperatury, wilgotności powietrza oraz rodzaju zagrożenia. Tuż po uwolnieniu ozonu, czuwamy nad tym, by spenetrował najmniejsze zakamarki pomieszczeń i wszedł w reakcję z wszelkimi zagrożeniami skutecznie i szybko je eliminując. Po upływie odpowiedniego czasu generacji ozonu, redukujemy jego stężenie do bezpiecznej wartości. W konsekwencji, jedynym efektem ubocznym ozonowania jest świeże i sterylne powietrze przypominające zapach po burzy.
ozonowanie mieszkania

Najczęstsze pytania (FAQ)

1. Udzielenie informacji i instrukcji klientom.

2. Odpowiednie przygotowanie mieszkania.

3. Osiągniecie pożądanej wilgotności i temperatury.

4. Rozstawienie sprzętu i rozpoczęcie generacji ozonu.

5. Cykliczne mierzenie pożądanego stężenia ozonu.

6. Redukcja ozonu do bezpiecznego stężenia.

7. Udostępnienie sterylnego mieszkania klientom.

Przede wszystkim mieszkanie na czas wykonania zabiegu musi być pozbawione roślin, oraz zwierząt. Ponadto w celu uniemożliwienia wydostania się ozonu z mieszkania kratki wentylacyjne muszą być zaklejone, np. taśmą. Jeśli z jakichś powodów klient nie będzie miał możliwości przygotowania mieszkania, nasi technicy się tym zajmą.
Przebywanie klientów w mieszkaniu podczas wykonywanego zabiegu nie jest możliwe, z powodu szkodliwych właściwości ozonu na zdrowie. W mieszkaniu może przebywać tylko przeszkolony personel posiadający sprzęt ochronny. Natomiast jeśli ma być wykonywane ozonowanie pojedynczego oddzielnego pokoju, nie ma konieczności opuszczania całego mieszkania.
Firma Bezpieczne Otoczenie wykonując ozonowanie zawsze udostępnia sterylne i bezpieczne mieszkanie, z którego można korzystać od razu po zakończonym zabiegu.

Ile kosztuje
ozonowanie mieszkania?

Cena ozonowania mieszkania zależy od wielkości mieszkania, terminu wykonania usługi, rodzaju oraz skali problemu. W związku z tym nie posiadamy stałego cennika, natomiast przybliżone ceny możemy przedstawić w następujący sposób:

Nasi klienci, podczas pierwszej rozmowy otrzymują informacje o ostatecznej cenie usługi. Ponadto mogą liczyć na darmowy dojazd oraz gwarancję skuteczności.

Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️
Agnieszka Osełka
2021-12-25
Profesjonalna i skuteczna pomoc - p. Łukasz zna się na rzeczy, doskonale rozpoznaje problem i skutecznie się go pozbywa a przy tym jest człowiekiem o WIELKIM sercu. Polecam!
Anna Samel
2021-11-14
Usługa ozonowania wykonana profesjonalnie i na najwyższym możliwym poziomie, świetny kontakt, pełne zaufanie do wykonawcy, oddałam mieszkanie w dobre ręce 🙂 Polecam!
arek stolarczyk
2021-10-05
Polecam. Pełny profesjonalizm mimo godzin popołudniowych w niedzielę zero problemów cena też dobra.Najwazniejsze że problem intruzów zniknął.
Chcesz przeprowadzić ozonowanie mieszkania?

Powiązane:

Co to jest ozon i jakie ma właściwości?

Ozon jest naturalnym składnikiem atmosfery powstającym na wysokości blisko 30 kilometrów od ziemi, czyli w stratosferze. W celu dokładniejszego opisania ozonu…

Przejdź do artykułu