Bezpieczne Otoczenie

Ozonowanie mieszkania, domu

warszawa i okolice

Problem z groźnymi drobnoustrojami lub uciążliwymi zapachami w mieszkaniu? Skorzystaj z naszej pomocy i zapewnij bezpieczną przestrzeń sobie oraz domownikom.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania mieszkania, domu?

Czyste i świeże powietrze w mieszkaniu jest wyjątkowo ważne. Spędzając większość czasu w domu lub wracając z pracy chcemy korzystać ze sterylnej przestrzeni, by móc komfortowo i bezpiecznie odpocząć. Wolne od nieprzyjemnych zapachów oraz groźnych drobnoustrojów mieszkanie jest również wskazane w miejscach, gdzie przebywają dzieci. Zatem troska o zapewnienie bezpiecznych warunków w domowym zaciszu powinna być fundamentem.

Okazuje się, że aktualnie najlepszą metodą osiągnięcia mikrobiologicznej czystości w powietrzu i na powierzchniach jest ozonowanie mieszkania lub domu. Zabieg ten polega na generacji ozonu – naturalnie występującego gazu w atmosferze, który dzięki swoim właściwościom utleniającym pomaga w bezpiecznej sterylizacji najmniejszych zakamarków w mieszkaniu. Warto dodać, że ozonowanie domu, mieszkania jest ekologiczne i nie pozostawia po sobie żadnych szkodliwych substancji.

ozonowanie mieszkania domu warszawa

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania mieszkania, domu?

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych związków lotnych

Ozonowanie mieszkania pozwala na całkowitą eliminację uciążliwych zapachów powstałych w wyniku różnych zdarzeń. Należą do nich m.in.: spalenizna po pożarze, zapach po zwierzętach, stęchlizna po zalaniu, dym papierosowy, czy szkodliwe zapachy po remoncie.

Skuteczna likwidacja drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów

Chorobotwórcze drobnoustroje mogą przebywać miesiącami w różnych zakamarkach mieszkania. Stąd tak ważne, by po chorobie jednego z domowników, bądź zwierzaka przeprowadzić dokładne ozonowanie domu lub mieszkania. Ozon penetrując najmniejsze mikroszczeliny w mieszkaniu wykazuje się bardzo wysoką dokładnością.

Eliminacja pasożytów, roztoczy i innych alergenów

Wiele osób nie potrafi znaleźć ukojenia w domowym zaciszu, gdy alergia na, m.in.: roztocza kurzu domowego wywołuje liczne reakcje alergiczne. Ozonowanie mieszkania, jest zabiegiem, który potrafi nie tylko zneutralizować alergeny i pasożyty, ale również skutecznie odstraszyć wszelkie szkodniki.

Sterylność w najmniejszych zakamarkach i mikroszczelinach

Ozon, dzięki swojej gazowej postaci potrafi wejść w najmniejsze zakamarki i mikroszczeliny skutecznie sterylizując całe pomieszczenia. Stąd tak wiele naszych klientów w celu odświeżenia mieszkania wykonuje ten zabieg profilaktycznie.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie mieszkania, domu?

Ile kosztuje
ozonowanie mieszkania, domu?

Cena ozonowania mieszkania lub domu wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Grażyna Piekarska
2022-12-06
Bardzo polecam, solidna firma. Wszystko przebiegło pomyślnie.
Małgorzata Szlasa
2022-12-02
Firma Bezpieczne Otoczenie Łukasz Chruściel pełen profesjonalizm. Szybko i sprawnie. Były pluskwy i juz ich nie ma.
Joanna
2022-10-29
Bardzo profesjonalna, rzetelna firma. Skuteczna usluga z gwarancja i pelna informacje jak postepowac przed i po. Polecam Pana Lukasza i jego firme.
Klaudia Xxx
2022-10-28
Pełen profesjonalizm , gorąco polecam 👌🏻
Mariola Roman
2022-10-28
Polecam , bardzo solidnie i fachowo wykonana usługa
Aneta Dobosz
2022-10-28
Bardzo wysoka jakość i pełen profesjonalizm. Usługa w biurze Fundacji La Strada została wykonana sprawnie i dokładnie. Dziękujemy za życzliwość i otwartość na potrzeby klienta i serdecznie polecamy tę firmę.
Małgorzata Wasowicz
2022-09-05
Brawo Ty. Sprawnie, solidnie i dostępny telefonicznie w razie problemów.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?