Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie biura, lokalu

Problem z przestojem w pracy spowodowanym chorobą pracowników? Skorzystaj z naszej pomocy i zadbaj o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania biura, lokalu?

Wielu pracodawców troszczy się o stan zdrowia swoich pracowników oraz klientów, który to pośrednio lub bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Groźne wirusy i bakterie roznoszone przez jednego pracownika mogą stanowić realne zagrożenie dla firmy, powodując przestoje wywołane brakami kadrowymi. Z kolei nieprzyjemne zapachy, alergeny czy zarodniki grzybów znacząco obniżają komfort pracy pracowników oraz doświadczenia klientów.

Dla zapewnienia bezpiecznej przestrzeni w biurze samo sprzątanie może być niewystarczające. W związku z tym dezynfekcja wykonywana w określonych odstępach czasowych powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej firmy. Jedną z najskuteczniejszych metod eliminacji nie tylko groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych, ale również uciążliwych zapachów jest ozonowanie biura lub lokalu.

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania biura, lokalu?

Likwidacja groźnych drobnoustrojów, w tym wirusów, bakterii

Ozonowanie lokalu lub biura pozwala wyeliminować wszelkie chorobotwórcze patogeny z otoczenia. Dzięki temu pracodawcy mogą minimalizować przestoje w pracy spowodowane chorobą pracowników.

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych związków lotnych

Nieprzyjemne zapachy unoszące się w biurze są jednym z powodów rozdrażnienia i rozkojarzenia w pracy. Ozonowanie biura nie tylko skutecznie usuwa wszelkie niechciane zapachy, ale również szkodliwe związki lotne.

Neutralizacja roztoczy, zarodników grzybów oraz innych alergenów

Biuro bez alergenów poprawia zdrowie i samopoczucie pracowników cierpiących na alergie. Ozonowanie biura szybko i skutecznie eliminuje wszelkie alergeny na powierzchniach oraz unoszące się w powietrzu.

Świeże i czyste powietrze w każdym pomieszczeniu biurowym

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w czystym i sterylnym środowisku ma zbawienny wpływ na koncentrację, poprawiając rezultaty naszej pracy. Ponadto, doskonale natlenione powietrze zapewnia pozytywne doświadczenia klientów.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie biura, lokalu?

Ile kosztuje
ozonowanie biura, lokalu?

Cena ozonowania biura lub lokalu wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Powiązane usługi: