Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie biura, lokalu

Ozonowanie biura lub lokalu jest zabiegiem dezynfekcji, pozwalającym na eliminację groźnych drobnoustrojów oraz uciążliwych zapachów. Zapewnij bezpieczną przestrzeń dla swoich pracowników oraz klientów.

Jak ważne jest
ozonowanie biura lub lokalu?

Wielu pracodawców troszczy się o stan zdrowia swoich pracowników oraz klientów, który to pośrednio lub bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Groźne wirusy i bakterie roznoszone przez jednego pracownika mogą stanowić realne zagrożenie dla firmy, powodując przestoje wywołane brakami kadrowymi. Z kolei nieprzyjemne zapachy, alergeny czy zarodniki grzybów pozostające po remoncie lub wywołane innymi czynnikami, znacząco obniżają komfort pracy pracowników oraz doświadczenia klientów.
Dla zapewnienia bezpiecznej przestrzeni samo sprzątanie może być niewystarczające. W związku z tym dezynfekcja pomieszczeń wykonywana w określonych odstępach czasowych powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej firmy. Jedną z najskuteczniejszych metod eliminacji nie tylko groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych, ale również uciążliwych zapachów jest ozonowanie biura lub lokalu.

Jakie korzyści daje
ozonowanie biura lub lokalu?

Likwidacja groźnych drobnoustrojów, w tym wirusów, bakterii

Dzięki likwidacji wszelkich szkodliwych patogenów pracodawcy mogą uniknąć przestojów w pracy spowodowanych chorobą pracowników. Ponadto, w przypadku wykrycia choroby, przeprowadzenie zabiegu ozonowania pozwala na bezpieczne korzystanie z pomieszczeń.

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych związków lotnych

Nieprzyjemne zapachy unoszące się w biurze są jednym z powodów rozdrażnienia i rozkojarzenia w pracy. Usunięcie ich nie tylko zwiększy komfort, a w rezultacie wydajność pracowników, ale również zapewni pozytywne doświadczenia klientów odwiedzających biuro.

Neutralizacja alergenów, roztoczy oraz zarodników grzybów

Usunięcie alergenów w biurze poprawia samopoczucie pracowników cierpiących na alergie, co bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy. Decydując się na współpracę z Bezpieczne Otoczenie mają Państwo dodatkowo dostęp do profesjonalnego zabiegu preparatem Alergoff® PRO, który wykazuje działanie nawet przez 6 miesięcy.

Świeże powietrze w każdym pomieszczeniu biurowym

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w czystym i sterylnym środowisku ma zbawienny wpływ na koncentrację, poprawiając rezultaty naszej pracy. Ponadto, doskonale natlenione powietrze zapewnia pozytywne doświadczenia klientów.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie biura lub lokalu?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie biura lub lokalu?

Ozonowanie biura jest zabiegiem pozwalającym uzyskać mikrobiologiczną czystość wszelkich przestrzeni biurowych bez użycia szkodliwej chemii. Pomimo tego, że jest to ekologiczna metoda, ozon w wysokim stężeniu wykazuje szkodliwe działanie na ludzi i rośliny. Dlatego też ozonowanie biura przeprowadzamy według ściśle określonych procedur zapewniających nie tylko skuteczność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.
Pomimo tego, że każde zlecenie realizowanie jest przez nas w sposób bezinwazyjny, dysponujemy OC na nasze usługi. Ponadto, jako specjaliści od ozonowania nie tylko posiadamy certyfikaty potwierdzające szeroką wiedzę, ale również doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Możemy zagwarantować, że współpraca z nami zapewni Państwu bezpieczeństwo oraz skuteczność w dobrej cenie.

Ile kosztuje
ozonowanie biura, lokalu?

Cena ozonowania biura lub lokalu wynosi od 249 złotych. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:
W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️
Agnieszka Osełka
2021-12-25
Profesjonalna i skuteczna pomoc - p. Łukasz zna się na rzeczy, doskonale rozpoznaje problem i skutecznie się go pozbywa a przy tym jest człowiekiem o WIELKIM sercu. Polecam!
Anna Samel
2021-11-14
Usługa ozonowania wykonana profesjonalnie i na najwyższym możliwym poziomie, świetny kontakt, pełne zaufanie do wykonawcy, oddałam mieszkanie w dobre ręce 🙂 Polecam!
arek stolarczyk
2021-10-05
Polecam. Pełny profesjonalizm mimo godzin popołudniowych w niedzielę zero problemów cena też dobra.Najwazniejsze że problem intruzów zniknął.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie biura lub lokalu?

Powiązane: