Bezpieczne Otoczenie

Ozonowanie biura, lokalu

warszawa i okolice

Problem z przestojem w pracy spowodowanym chorobą pracowników? Skorzystaj z naszej pomocy i zadbaj o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania biura, lokalu?

Wielu pracodawców troszczy się o stan zdrowia swoich pracowników oraz klientów, który to pośrednio lub bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Groźne wirusy i bakterie roznoszone przez jednego pracownika mogą stanowić realne zagrożenie dla firmy, powodując przestoje wywołane brakami kadrowymi. Z kolei nieprzyjemne zapachy, alergeny czy zarodniki grzybów znacząco obniżają komfort pracy pracowników oraz doświadczenia klientów.

Dla zapewnienia bezpiecznej przestrzeni w biurze samo sprzątanie może być niewystarczające. W związku z tym dezynfekcja wykonywana w określonych odstępach czasowych powinna być fundamentem rozsądnie zarządzanej firmy. Jedną z najskuteczniejszych metod eliminacji nie tylko groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych, ale również uciążliwych zapachów jest ozonowanie biura lub lokalu.

ozonowanie biura lokalu warszawa

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania biura, lokalu?

Likwidacja groźnych drobnoustrojów, w tym wirusów, bakterii

Ozonowanie lokalu lub biura pozwala wyeliminować wszelkie chorobotwórcze patogeny z otoczenia. Dzięki temu pracodawcy mogą minimalizować przestoje w pracy spowodowane chorobą pracowników.

Usunięcie nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych związków lotnych

Nieprzyjemne zapachy unoszące się w biurze są jednym z powodów rozdrażnienia i rozkojarzenia w pracy. Ozonowanie biura nie tylko skutecznie usuwa wszelkie niechciane zapachy, ale również szkodliwe związki lotne.

Neutralizacja roztoczy, zarodników grzybów oraz innych alergenów

Biuro bez alergenów poprawia zdrowie i samopoczucie pracowników cierpiących na alergie. Ozonowanie biura szybko i skutecznie eliminuje wszelkie alergeny na powierzchniach oraz unoszące się w powietrzu.

Świeże i czyste powietrze w każdym pomieszczeniu biurowym

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w czystym i sterylnym środowisku ma zbawienny wpływ na koncentrację, poprawiając rezultaty naszej pracy. Ponadto, doskonale natlenione powietrze zapewnia pozytywne doświadczenia klientów.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie biura, lokalu?

Ile kosztuje
ozonowanie biura, lokalu?

Cena ozonowania biura lub lokalu wynosi od 299 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.
Grzegorz Grzegorz
2023-07-30
Szybko, solidnie oraz tanio. Dwie aplikacje i problem z pluskwami rozwiązany. Mocno polecam!!
Małgorzata Borkowska
2023-07-29
Polecam wszystkim którzy mają ten problem solidnie i szybko oraz pełen profesjonalizm
Justyna Żełobowska
2023-07-24
Profesjonalnie, szybko i skutecznie! To ostatnie najważniejsze, bo poprzednie firmy i ich metody były zdecydowanie mniej skuteczne.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?