Bezpieczne Otoczenie

Dezodoryzacja - Usuwanie zapachów

warszawa i okolice

Problem z uciążliwym zapachem? Skorzystaj z naszej pomocy i trwale usuń szkodliwe zapachy ze swojego otoczenia. 

Jak ważne jest usuwanie
nieprzyjemnych zapachów?

Bezsprzecznie możemy stwierdzić, że zapachy pełnią wyjątkową rolę w naszym życiu. Wpływają na nasze emocje, samopoczucie lub po prostu komfort przebywania w danym otoczeniu. Okazuje się, że źródłem powstawania nieprzyjemnych zapachów są szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje, bądź związki chemiczne. W związku  z tym usuwanie nieprzyjemnych zapachów w miejscach, gdzie przebywamy przez większą część dnia jest nie tylko kwestią komfortu, ale również bezpieczeństwa.

Niestety większość środków dezodorujących dostępnych w marketach nie likwiduje problemu, a jedynie go maskuje. W konsekwencji, wszelkie próby usuwania ciężkich i trwałych zapachów na własną rękę, kończą się nie tylko stratą pieniędzy, ale również czasu oraz „nerwów”. Dzięki doświadczeniu w usuwaniu najtrudniejszych zapachów, tj. kwas masłowy, jesteśmy w stanie usunąć każdy rodzaj zapachu, bez względu na jego skalę oraz miejsce występowania.

dezodoryzacja usuwanie zapachów warszawa

Jakie zapachy
trwale eliminujemy?

Zapach moczu, np. kota, psa

Zapach dymu papierosowego

Zapach spalenizny, np. po pożarze

Zapach toksycznego ksylamitu

Zapach stęchlizny, np. po zalaniu

Zapach wilgoci, pleśni, grzybów

Zapach chemii, np. po remoncie

Zapach rozkładu organicznego

Zapach kwasu masłowego, hukinolu

Zapach zgnilizny, np. po śmierci

Zapach z kratek wentylacyjnych

Zapach potu, np. w siłowni

Chcesz ostatecznie pozbyć się uciążliwego zapachu?

Jak przeprowadzamy
usuwanie zapachów?

Skuteczna dezodoryzacja to bardzo wymagający zabieg, ponieważ samo usunięcie zapachu to nie wszystko. Kluczowe w tej kwestii jest przeprowadzenie zabiegów w jak najmniej inwazyjny sposób dla obiektu oraz zapobiegnięcie przed nawrotem zapachu. W związku z tym, w celu zapewnienia wszelkich norm bezpieczeństwa wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody oraz środki. Etapy naszych prac przedstawiają się w dość uproszczonych punktach:

1. Identyfikujemy rodzaj zapachu, jego źródło oraz intensywność.

2. Analizujemy obiekt pod względem możliwości wykorzystania metod, tj. ozonowanie, zamgławianie ULV, oprysk drobnokroplisty, czy osuszanie.

3. Wybieramy jedną, bądź kilka metod pozwalających na usuwanie zapachów.

4. Przeprowadzamy skuteczne zabiegi i udostępniamy bezpieczny obiekt klientom.

Nasze metody
usuwania zapachów:

Usuwanie zapachów przy pomocy ozonowania polega na sztucznej generacji silnie utleniającego ozonu w danej przestrzeni. Gaz ten dociera do zakamarków pomieszczeń i najmniejszych mikroszczelin utleniając wszelkie związki zapachowe.
Usuwanie zapachów metodą oprysku drobnokroplistego polega na dokładnym naniesieniu środka dezodorującego na wszelkie powierzchnie przy użyciu specjalistycznych opryskiwaczy.
Zamgławianie ULV polega na rozpyleniu środków chemicznych o właściwościach dezodorujących w postaci mgły przy pomocy specjalistycznych urządzeń zwanych zagławiaczami.
Okazuje się, że w niektórych przypadkach, tj. stęchlizna po zalaniu, zapach pleśni lub grzybów samo wykonanie zamgławiania ULV, ozonowania, bądź oprysku może być niewystarczające. Kluczowe w tej kwestii, będzie osuszenie przestrzeni, ponieważ drobnoustroje odpowiedzialne za szkodliwe zapachy w warunkach wysokiej wilgotności będą ponownie się namnażać.

Jakie mamy kompetencje
w usuwaniu zapachów?

Wszechstronna wiedza o rodzaju i źródle pochodzenia zapachu jest kluczowa przy realizacji usługi dezodoryzacji. W związku z tym, nie osiadamy na laurach i stale poszerzamy swoją wiedzę, uczęszczając w licznych szkoleniach – o czym świadczą uzyskane certyfikaty.

Nasze usługi są skierowane nie tylko do osób potrzebujących usunięcia zapachu w swoich prywatnych mieszkaniach lub pojazdach, ale również do firm, bądź instytucji.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Czas wykonania usługi jest wysoce zróżnicowany i zależy od użytych metod oraz rodzaju i intensywności zapachu. Dla przykładu, usuwanie zapachu papierosów metodą ozonowania w mieszkaniu około 50 m² może trwać około 2h.
Ostateczny wybór metody trzeba dostosować do rodzaju zapachu oraz możliwości obiektu. Zawsze doradzamy i proponujemy najlepszą z możliwych metod dezodoryzacji, tak by zapach został całkowicie i trwale usunięty.

Ile kosztuje
usuwanie zapachów?

Cena dezodoryzacji, czyli trwałego usuwania zapachów wynosi od 199 złotych. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Irena Szwakopf
2024-05-24
Polecam ,jeśli ktoś ma problem i chce się go szybko pozbyć.
Anna Owczarek
2024-05-24
Firma warta polecenia, sprawnie wykonana usługa w konkurencyjnej cenie.
Mateusz Gołębiowski
2024-03-08
Przede wszystkim - skuteczna firma! 2 zabiegi w odstępie dwóch tygodni wystarczyły do pozbycia się nieproszonych gości - pluskiew. Po drugie - pełen profesjonalizm i dobry kontakt oraz zrozumienie ze strony Pana Łukasza. Jeżeli zdecydujecie się korzystać z usługi wysprzątajcie dokładnie mieszkanie (wszystko jest wypisane punkt po punkcie na stronie), żeby potem sprawniej poszło:) Ja to trochę zlekceważyłem, a przy "zabiegu" ta czysta przestrzeń i wyeksponowane łóżko rozłożone na części jest naprawdę potrzebne do skutecznego odpluskwiania. Powiem jeszcze, że było to dla mnie bardzo niekomfortowe, że w ogóle pojawiły się u mnie pluskwy, ale to jest tak, że prawdopodobnie przyniosłem je ze sobą z wycieczki w Berlinie, nawet w najczystszym hotelu one mogą się gdzieś tam kryć. Nie jest to związane z brakiem higieny, tylko po prostu pechem. Odwagi, na setki podróży zdarzyło mi się to tylko raz. Super, że istnieją takie osoby jak Pan Łukasz i takie firmy. Bardzo polecam.
Agata
2023-12-18
Dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę. Szybko, sprawnie, solidnie i przesympatyczna obsługa!
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.
Chcesz ostatecznie pozbyć się uciążliwego zapachu?

Powiązane artykuły:

Jak pozbyć się zapachu papierosów? Jak odświeżyć mieszkanie po palaczu?

Dym papierosowy to kompleksowa mieszanka ponad 4 000 związków chemicznych, w tym aż 40 rakotwórczych substancji, takich jak aceton…

Przejdź do artykułu

Czym różnią się – dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, dezodoryzacja, deakaryzacja, deawionyzacja?

Od czytania powyższych pojęć, może pojawić nie mały mętlik w głowie. Nic dziwnego, przecież dla osób…

Przejdź do artykułu

Co to jest kwas masłowy i jak pozbyć się jego zapachu?

Kwas masłowy (inaczej: kwas butanowy) jest organicznym związkiem chemicznym o wzorze CH3(CH2)2COOH, który należy do grupy…

Przejdź do artykułu