Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Zwalczanie prusaków i karaluchów

Problem z uciążliwymi karaczanami? Skorzystaj z naszej pomocy i usuń trwale prusaki i karaluchy już przy jednej wizycie.

Szukasz specjalistów
w zwalczaniu prusaków i karaluchów?

Częste podróże, zsypy śmieciowe w blokach, czy sąsiedzi, którzy z różnych przyczyn mają problem z utrzymaniem czystości to jedne z wielu powodów pojawienia się prusaków i karaluchów w mieszkaniach. Owady te nie tylko przenoszą groźne wirusy i bakterie ale również bardzo szybko się rozmnażają, rozprzestrzeniając się niekiedy na całe bloki. W związku z tym, szybka i skuteczna dezynsekcja powinna być fundamentem nie tylko ze względu na indywidualną potrzebę pozbycia się problemu, ale również na sąsiedzką odpowiedzialność.
Niekiedy samodzielne zwalczanie prusaków lub karaluchów może być okazać się skuteczne. Jednak w zdecydowanej większości przypadków konieczne są profesjonalne środki, jak również wiedza poparta doświadczeniem. Jako specjaliści w branży DDD nie tylko skutecznie zwalczamy karaczany ale również wykonujemy czynności zapobiegawcze przed ponownym przedostaniem się insektów.

Jak przeprowadzamy
zwalczanie prusaków i karaluchów?

Skuteczna i trwała dezynsekcja prusaków i karaluchów wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia ale również dostępu do najnowocześniejszych środków. Jako nieliczni w branży nie ograniczamy się do zwykłego „pryskania”, a indywidualnie dobieramy metody do konkretnego przypadku, zapewniając długotrwałe rozwiązanie problemu z prusakami i karaluchami. Nasza autorska metoda opiera się o następujące punkty:

1. Informujemy klientów jak będzie wyglądać zwalczanie prusaków i karaluchów, jaka będzie maksymalna cena usługi oraz jak się do tego przygotować.

2. Dyskretnie przyjeżdżamy na umówione miejsce. Następnie identyfikujemy prusaki i karaluchy oraz ich potencjalne kryjówki.

3. Wykonujemy zabiegi profesjonalnego żelowania. W wyjątkowych przypadkach wykonujemy zamgławianie ULV, bądź oprysk drobnokroplisty.

4. Zabezpieczamy mieszkanie oraz udzielamy szczegółowych instrukcji, by prusaki i karaluchy nie powróciły, nawet pomimo problemu w całym bloku.

Transparentość bez ukrytych kosztów

Skuteczne i bezpieczne zabiegi bez wychodzenia z domu

Zabezpieczenie przed powrotem karaczanów

Pełna dyskrecja

Gwarancja skuteczności

Chcesz trwale pozbyć się karaczanów?

Najczęstsze pytania (FAQ)

Wszystko zależy od populacji owadów oraz specyfiki mieszkania lub budynku. Jednak w zdecydowanej większości przypadków jeden zabieg profesjonalnego żelowania gwarantuje pozbycie się problemu z prusakami lub karaluchami.
W przypadku metody żelowej nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowania do zabiegu, poza sprzątnięciem mieszkania oraz opróżnieniem dolnych szafek w kuchni. Jednak w przypadku metody opryskowej oraz zamgławiania ULV konieczne jest wcześniejsze przygotowanie, którego szczegóły przedstawiane są podczas zamawiania usługi.

Ile kosztuje
zwalczanie karaluchów i prusaków?

Cena naszej autorskiej metody zwalczania prusaków i karaluchów wynosi od 199 złotych za wizytę. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️
Chcesz trwale pozbyć się karaczanów?

Powiązane: