Bezpieczne Otoczenie

Zwalczanie prusaków i karaluchów

warszawa i okolice

Problem z uciążliwymi karaczanami? Skorzystaj z naszej pomocy i usuń trwale prusaki i karaluchy już przy jednej wizycie.

Szukasz specjalistów
w zwalczaniu prusaków i karaluchów?

Częste podróże, zsypy śmieciowe w blokach, czy sąsiedzi, którzy z różnych przyczyn mają problem z utrzymaniem czystości to jedne z wielu powodów pojawienia się prusaków i karaluchów w mieszkaniach. Owady te nie tylko przenoszą groźne wirusy i bakterie ale również bardzo szybko się rozmnażają, rozprzestrzeniając się niekiedy na całe bloki. W związku z tym, szybka i skuteczna dezynsekcja powinna być fundamentem nie tylko ze względu na indywidualną potrzebę pozbycia się problemu, ale również na sąsiedzką odpowiedzialność.
Niekiedy samodzielne zwalczanie prusaków lub karaluchów może być okazać się skuteczne. Jednak w zdecydowanej większości przypadków konieczne są profesjonalne środki, jak również wiedza poparta doświadczeniem. Jako specjaliści w branży DDD nie tylko skutecznie zwalczamy karaczany ale również wykonujemy czynności zapobiegawcze przed ponownym przedostaniem się insektów.
zwalczanie prusaków i karaluchów warszawa

Jak przeprowadzamy
zwalczanie prusaków i karaluchów?

Skuteczna i trwała dezynsekcja prusaków i karaluchów wymaga nie tylko wiedzy oraz doświadczenia ale również dostępu do najnowocześniejszych środków. Jako nieliczni w branży nie ograniczamy się do zwykłego „pryskania”, a indywidualnie dobieramy metody do konkretnego przypadku, zapewniając długotrwałe rozwiązanie problemu z prusakami i karaluchami. Nasza autorska metoda opiera się o następujące punkty:

1. Informujemy klientów jak będzie wyglądać zwalczanie prusaków i karaluchów, jaka będzie maksymalna cena usługi oraz jak się do tego przygotować.

2. Dyskretnie przyjeżdżamy na umówione miejsce. Następnie identyfikujemy prusaki i karaluchy oraz ich potencjalne kryjówki.

3. Wykonujemy zabiegi profesjonalnego żelowania. W wyjątkowych przypadkach wykonujemy zamgławianie ULV, bądź oprysk drobnokroplisty.

4. Zabezpieczamy mieszkanie oraz udzielamy szczegółowych instrukcji, by prusaki i karaluchy nie powróciły, nawet pomimo problemu w całym bloku.

Transparentość bez ukrytych kosztów

Skuteczne i bezpieczne zabiegi bez wychodzenia z domu

Zabezpieczenie przed powrotem karaczanów

Pełna dyskrecja

Gwarancja skuteczności

Chcesz trwale pozbyć się karaczanów?

Najczęstsze pytania (FAQ)

Wszystko zależy od populacji owadów oraz specyfiki mieszkania lub budynku. Jednak w zdecydowanej większości przypadków jeden zabieg profesjonalnego żelowania gwarantuje pozbycie się problemu z prusakami lub karaluchami.
W przypadku metody żelowej nie ma potrzeby wcześniejszego przygotowania do zabiegu, poza sprzątnięciem mieszkania oraz opróżnieniem dolnych szafek w kuchni. Jednak w przypadku metody opryskowej oraz zamgławiania ULV konieczne jest wcześniejsze przygotowanie, którego szczegóły przedstawiane są podczas zamawiania usługi.

Ile kosztuje
zwalczanie karaluchów i prusaków?

Cena naszej autorskiej metody zwalczania prusaków i karaluchów wynosi od 199 złotych za wizytę. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Grażyna Piekarska
2022-12-06
Bardzo polecam, solidna firma. Wszystko przebiegło pomyślnie.
Małgorzata Szlasa
2022-12-02
Firma Bezpieczne Otoczenie Łukasz Chruściel pełen profesjonalizm. Szybko i sprawnie. Były pluskwy i juz ich nie ma.
Joanna
2022-10-29
Bardzo profesjonalna, rzetelna firma. Skuteczna usluga z gwarancja i pelna informacje jak postepowac przed i po. Polecam Pana Lukasza i jego firme.
Klaudia Xxx
2022-10-28
Pełen profesjonalizm , gorąco polecam 👌🏻
Mariola Roman
2022-10-28
Polecam , bardzo solidnie i fachowo wykonana usługa
Aneta Dobosz
2022-10-28
Bardzo wysoka jakość i pełen profesjonalizm. Usługa w biurze Fundacji La Strada została wykonana sprawnie i dokładnie. Dziękujemy za życzliwość i otwartość na potrzeby klienta i serdecznie polecamy tę firmę.
Małgorzata Wasowicz
2022-09-05
Brawo Ty. Sprawnie, solidnie i dostępny telefonicznie w razie problemów.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Chcesz trwale pozbyć się karaczanów?