Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie samochodu, busa, autobusu

Ozonowanie samochodu pozwala zachować mikrobiologiczną czystość zarówno w autach prywatnych jak i w pojazdach transportowych.

Jak ważne jest
ozonowanie samochodu?

Komfort jazdy samochodem jest wyjątkowo ważny, szczególnie dla osób, których ścieżka zawodowa jest silnie związana z pracą w terenie i częstymi dojazdami do klientów. Odnosi się to też niewątpliwie do rodzin planujących wspólne wyjazdy zwłaszcza, gdy podróżujący to alergicy lub osoby z obniżoną odpornością. Groźne wirusy, bakterie, grzyby, alergeny, czy szkodliwe związki lotne osiadają w najmniejszych szczelinach pojazdu wliczając w to części tapicerskie. Takiej sytuacji często towarzyszy uciążliwy zapach, który może wydawać się niemożliwy do usunięcia.
Zapewnienie odpowiedniej jakości powietrza wewnątrz auta, która odgrywa kluczową rolę zarówno w zdrowiu jak i komforcie podróżujących, powinno być fundamentem. Metodą, która zagwarantuje mikrobiologiczną czystość zarówno w kabinie pojazdu jak i w kanałach wentylacyjnych klimatyzacji jest ozonowanie samochodu. Zabieg ten pozwala na pozbycie się m.in. wirusów, bakterii, uciążliwych zapachów, grzybów, alergenów, a nawet szkodników.

Jakie korzyści daje
ozonowanie samochodu?

Całkowite usunięcie zapachów oraz szkodliwych związków lotnych

Ozon nie maskuje zapachów, a całkowicie je usuwa gwarantując bezpieczną i komfortową podróż. Dzięki silnie utleniającym cechom jest w stanie pozbyć się praktycznie każdego zapachu, pozostawiając świeże powietrze jak po burzy.

Odgrzybienie klimatyzacji wraz ze sterylizacją kanałów wentylacyjnych

Ozonowanie samochodu jest najlepszą metodą odgrzybiania klimatyzacji zapewniającą czyste powietrze wydobywające się z kanałów wentylacyjnych. W odróżnieniu od innych środków, ozon ma możliwość dotarcia do najmniejszych zakamarków wnętrza klimatyzacji całkowicie ją dezynfekując.

Neutralizacja alergenów w najdrobniejszych szczelinach pojazdu

Dzięki eliminacji roztoczy, pyłków kwiatów oraz zarodników grzybów, kierowcy i pasażerowie mogą cieszyć się podróżą bez objawów alergii. Ozon dotrze do najmniejszych mikroszczelin w pojeździe usuwając (utleniając) wszelkie zanieczyszczenia jakie napotka.

Likwidacja bakterii i wirusów w całym pojeździe

Po prawidłowo przeprowadzonym ozonowaniu wnętrze pojazdów jest sterylne i pozbawione groźnych drobnoustrojów m.in. SARS-CoV-2. Jest to kluczowe nie tylko w transporcie prywatnym, ale przede wszystkim w komunikacji zbiorowej.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie samochodu?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie samochodu?

Ozonowanie samochodu polega na umiejscowieniu specjalistycznego urządzenia generującego ozon wewnątrz pojazdu oraz ścisłej kontroli jego pracy. Jako nieliczni w branży podczas ozonowania stosujemy certyfikowane detektory, by stale mierzyć stężenie ozonu wewnątrz samochodu. Regulując prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz pojazdu, dbamy o to, by ozon spenetrował najmniejsze zakamarki pojazdu i utlenił wszelkie zagrożenia.
Pomimo tego, że ozonowanie samochodu jest ekologiczne, powinno być wykonane przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Okazuje się, że wiele usługodawców, szczególnie w warsztatach samochodowych korzysta z generatorów opartych na technologii płytek ceramicznych. Tego typu urządzenia, w niektórych przypadkach potrafią zniszczyć elektronikę lub odbarwić tapicerkę, czy deskę rozdzielczą. Jako specjaliści od ozonu, stosujemy najwyższej klasy certyfikowane generatory, które nie zagrażają wyposażeniu.
ozonowanie samochodu

Ile kosztuje
ozonowanie samochodu?

Cena ozonowania samochodu w firmie Bezpieczne Otoczenie jest wysoce zróżnicowana, ponieważ usługę wyceniamy indywidualnie. Wpływ na ostateczną cenę usługi ma:

Nasi klienci, podczas pierwszej rozmowy otrzymują informacje o ostatecznej cenie usługi. Ponadto mogą liczyć na darmowy dojazd oraz gwarancję skuteczności.

Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️
Agnieszka Osełka
2021-12-25
Profesjonalna i skuteczna pomoc - p. Łukasz zna się na rzeczy, doskonale rozpoznaje problem i skutecznie się go pozbywa a przy tym jest człowiekiem o WIELKIM sercu. Polecam!
Anna Samel
2021-11-14
Usługa ozonowania wykonana profesjonalnie i na najwyższym możliwym poziomie, świetny kontakt, pełne zaufanie do wykonawcy, oddałam mieszkanie w dobre ręce 🙂 Polecam!
arek stolarczyk
2021-10-05
Polecam. Pełny profesjonalizm mimo godzin popołudniowych w niedzielę zero problemów cena też dobra.Najwazniejsze że problem intruzów zniknął.

Chcesz przeprowadzić ozonowanie samochodu?