Bezpieczne Otoczenie

Ozonowanie samochodu, autobusu

warszawa i okolice

Problem z zagrożeniami mikrobiologicznymi w samochodzie prywatnym lub transportowym? Skorzystaj z naszej pomocy i zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz pasażerów.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania samochodu, autobusu?

Komfort jazdy samochodem jest wyjątkowo ważny, szczególnie dla osób, których ścieżka zawodowa jest silnie związana z pracą w terenie i częstymi dojazdami do klientów. Odnosi się to też niewątpliwie do rodzin planujących wspólne wyjazdy zwłaszcza, gdy podróżujący to alergicy lub osoby z obniżoną odpornością.

Zapewnienie odpowiedniej jakości powietrza wewnątrz auta, która odgrywa kluczową rolę zarówno w zdrowiu jak i komforcie podróżujących, powinno być fundamentem. Metodą, która gwarantuje mikrobiologiczną czystość zarówno w kabinie pojazdu jak i w kanałach wentylacyjnych klimatyzacji jest ozonowanie samochodu lub autobusu. 

ozonowanie samochodu autobusu warszawa

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania samochodu, autobusu?

Eliminacja nieprzyjemnych zapachów pochodzenia naturalnego oraz sztucznego

Ozonowanie auta nie maskuje zapachów, a całkowicie je usuwa gwarantując bezpieczną i komfortową podróż. Dzięki silnie utleniającym cechom ozon jest w stanie pozbyć się praktycznie każdego zapachu, pozostawiając świeże powietrze.

Odgrzybienie klimatyzacji wraz ze sterylizacją kanałów wentylacyjnych

Ozonowanie kabiny samochodu jest jedną z najlepszych metod odgrzybiania klimatyzacji, która zapewnia czyste powietrze wydobywające się z kanałów wentylacyjnych. W odróżnieniu od innych środków, ozon ma możliwość dotarcia do najmniejszych zakamarków wnętrza klimatyzacji.

Neutralizacja alergenów w najdrobniejszych szczelinach pojazdu

Dzięki eliminacji roztoczy, pyłków kwiatów oraz zarodników grzybów, kierowcy i pasażerowie mogą cieszyć się podróżą bez objawów alergii. Ozon dotrze do najmniejszych mikroszczelin w pojeździe usuwając wszelkie alergeny jakie napotka.

Likwidacja chorobotwórczych patogenów w całej kabinie samochodu

Ozonowanie wnętrza auta pozwala uzyskać sterylne wnętrze, pozbawione groźnych wirusów, bakterii, grzybów. Jest to kluczowe nie tylko w transporcie prywatnym, ale przede wszystkim w komunikacji zbiorowej. Stąd dość popularne stało się ostatnio ozonowanie autobusów.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie samochodu, autobusu?

Ile kosztuje
ozonowanie samochodu, autobusu?

Cena ozonowania samochodu, autobusu wynosi od 99 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Beata Goreń
2023-11-25
Mój wybór padł od razu na "Bezpieczne Otoczenie" Profesjonalnie, szybko, skutecznie. Problem wyeliminowany całkowicie. Wysoka kultura osobista Pana Łukasza, słowność, punktualność, wszystko to, to unikat w dzisiejszych czasach. Serdecznie polecam!!!
Karolina Kryczyńska
2023-10-22
Ekipa tej firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem. Problem z robactwem był ogromny. Korzystaliśmy wcześniej z usług kilku innych firm, ale dopiero "Bezpieczne Otoczenie" okazalo się skuteczne. Polecam.
Gabriel M
2023-10-03
Pełna profeska, świetny kontakt - skutecznie za drugim razem cały kłopot został ewidentnie wyeliminowany (w przeciwieństwie do poprzedniej firmy). Serdecznie polecam! Pozdrawiam ;-)
Nina Fedak
2023-09-16
Хочу відмітити професіоналізм Пана Лукаша. Швидко, надійно, якісно. До цього часу маємо спокій. З чистим сумлінням рекомендую.
gregorexg
2023-09-13
Usluga wykonana bardzo szybko i skutecznie. Dezynzeskcja oraz pranie tapicerki. Polecam.
Grzegorz Grzegorz
2023-07-30
Szybko, solidnie oraz tanio. Dwie aplikacje i problem z pluskwami rozwiązany. Mocno polecam!!
Małgorzata Borkowska
2023-07-29
Polecam wszystkim którzy mają ten problem solidnie i szybko oraz pełen profesjonalizm
Justyna Żełobowska
2023-07-24
Profesjonalnie, szybko i skutecznie! To ostatnie najważniejsze, bo poprzednie firmy i ich metody były zdecydowanie mniej skuteczne.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?