Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie samochodu, autobusu

Problem z zagrożeniami mikrobiologicznymi w samochodzie prywatnym lub transportowym? Skorzystaj z naszej pomocy i zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz pasażerów.

Jak ważny jest zabieg
ozonowania samochodu, autobusu?

Komfort jazdy samochodem jest wyjątkowo ważny, szczególnie dla osób, których ścieżka zawodowa jest silnie związana z pracą w terenie i częstymi dojazdami do klientów. Odnosi się to też niewątpliwie do rodzin planujących wspólne wyjazdy zwłaszcza, gdy podróżujący to alergicy lub osoby z obniżoną odpornością.

Zapewnienie odpowiedniej jakości powietrza wewnątrz auta, która odgrywa kluczową rolę zarówno w zdrowiu jak i komforcie podróżujących, powinno być fundamentem. Metodą, która gwarantuje mikrobiologiczną czystość zarówno w kabinie pojazdu jak i w kanałach wentylacyjnych klimatyzacji jest ozonowanie samochodu lub autobusu. 

Jakie korzyści wynikają z
ozonowania samochodu, autobusu?

Eliminacja nieprzyjemnych zapachów pochodzenia naturalnego oraz sztucznego

Ozonowanie auta nie maskuje zapachów, a całkowicie je usuwa gwarantując bezpieczną i komfortową podróż. Dzięki silnie utleniającym cechom ozon jest w stanie pozbyć się praktycznie każdego zapachu, pozostawiając świeże powietrze.

Odgrzybienie klimatyzacji wraz ze sterylizacją kanałów wentylacyjnych

Ozonowanie kabiny samochodu jest jedną z najlepszych metod odgrzybiania klimatyzacji, która zapewnia czyste powietrze wydobywające się z kanałów wentylacyjnych. W odróżnieniu od innych środków, ozon ma możliwość dotarcia do najmniejszych zakamarków wnętrza klimatyzacji.

Neutralizacja alergenów w najdrobniejszych szczelinach pojazdu

Dzięki eliminacji roztoczy, pyłków kwiatów oraz zarodników grzybów, kierowcy i pasażerowie mogą cieszyć się podróżą bez objawów alergii. Ozon dotrze do najmniejszych mikroszczelin w pojeździe usuwając wszelkie alergeny jakie napotka.

Likwidacja chorobotwórczych patogenów w całej kabinie samochodu

Ozonowanie wnętrza auta pozwala uzyskać sterylne wnętrze, pozbawione groźnych wirusów, bakterii, grzybów. Jest to kluczowe nie tylko w transporcie prywatnym, ale przede wszystkim w komunikacji zbiorowej. Stąd dość popularne stało się ostatnio ozonowanie autobusów.

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Jak przeprowadzamy
ozonowanie samochodu, autobusu?

Ile kosztuje
ozonowanie samochodu, autobusu?

Cena ozonowania samochodu, autobusu wynosi od 99 złotych. Czynniki wpływające na ostateczny koszt usługi to:

W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Anna Pieczarowska
2022-05-24
Jestem bardzo zadowolona z usługi, wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. Problem się nie powtórzył.
Indoril Indoril
2022-04-25
Pełen profesjonalizm. Dezynsekcja przeprowadzona fachowo i co najważniejsze skutecznie - nieproszeni goście zniknęli na dobre.. Otrzymałam także wszystkie potrzebne informacje , co do postępowania po. Szczerze polecam
Anna Jachimczyk
2022-03-07
Wszystkim polecam usługi Bezpieczne otoczenie. Bardzo dobra obsługa:)
Weronika P
2022-02-10
Profesjonalne podejście, szybkie i efektywne rozwiązanie problemu.
Adam Lach
2022-02-03
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług. Ozonowanie przeprowadzone sprawnie, solidnie i naprawdę skutecznie. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panem Łukaszem nienaganny. Wysoka kultura osobista. SZCZERZE POLECAM ‼️

Szukasz specjalistów z zakresu ozonowania?

Powiązane usługi: