Bezpieczne Otoczenie

USŁUGA

Ozonowanie

Ozonowanie jest zabiegiem pozwalającym przywrócić mikrobiologiczna czystość w najmniejszych zakamarkach pomieszczeń, pojazdów oraz przedmiotów.

Czym jest profesjonalne
ozonowanie?

Mikrobiologiczna czystość pomieszczeń i pojazdów jest wyjątkowo ważna, szczególnie jeśli spędzamy w nich większość dnia. Okazuje się, że na ten moment nie ma lepszej metody osiągnięcia pełniej sterylności przestrzeni, niż profesjonalne ozonowanie. Ozon dzięki silnie utleniającym cechom pozwala na usuwanie trudnych zapachów, bakterii, wirusów, grzybów, alergenów i wielu innych zagrożeń. Kluczowym efektem ozonowania jest świeża i czysta przestrzeń pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń zarówno w powietrzu jak i na powierzchniach.
Skuteczne ozonowanie wymaga nie tylko teoretycznej wiedzy ale również praktyki zdobytej w pracy z klientem borykającym się z najtrudniejszymi zagrożeniami. Dzięki wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach oraz doświadczeniu zebranym podczas pracy z ozonem, współpracujemy nie tylko z klientem indywidualnym, ale również z firmami i instytucjami. Każda branża wymaga innych rozwiązań, a my potrafimy przystosować się do wszelakich wymagań klientów, w związku z tym jesteśmy w stanie wykonać ozonowanie w każdym miejscu i każdej branży.

Gdzie przeprowadzamy
ozonowanie?

Powiązane artykuły:

Historia ozonu. Jak wykorzystywano ozon w ostatnich stuleciach?

Historia ozonu zaczyna się w 1840 roku, kiedy to niemiecki chemik Christian Friedrich Schonbein wyczuł charakterystyczną woń podczas swoich badań. W wyniku…

Przejdź do artykułu

Co to jest ozon i jakie ma właściwości?

Ozon jest naturalnym składnikiem atmosfery powstającym na wysokości blisko 30 kilometrów od ziemi, czyli w stratosferze. W celu dokładniejszego opisania ozonu…

Przejdź do artykułu