Bezpieczne Otoczenie

ODGRZYBIANIE ŚCIAN, POMIESZCZEŃ

warszawa i okolice

Problem z grzybem, w tym z pleśnią w pomieszczeniach? Skorzystaj z naszej pomocy i ciesz się zdrowszym oraz higienicznym otoczeniem.

Jak ważne jest odgrzybianie
ścian, pomieszczeń?

Statystki wskazują, że problem z grzybem, w tym z pleśnią to bolączka co trzeciego mieszkania. Większość przypadków pojawienia się grzybów w pomieszczeniach wynika głównie ze słabej wentylacji, nierównomiernego ogrzewania lub zalania. Niektóre z grzybów da się zobaczyć gołym okiem, jednak cześć z nich jest zakorzeniona nawet na głębokość 1cm w różnego typu powierzchniach, emitując groźne toksyny oraz powodując liczne schorzenia. Niestety samodzielne odgrzybianie pomieszczeń nie penetruje wnętrza ściany. W efekcie grzyb zostaje usunięty z zewnętrznych warstw, a wewnętrzne nadal zostają zagrzybione, co może spowodować jeszcze większe zagrzybienie dużych obszarów. W związku z tym odgrzybianie ścian wykonane przez profesjonalistów jest fundamentem zdrowego przebywania w danych pomieszczeniach.

Mając do dyspozycji najnowszą technologie oraz oraz doświadczenie w usuwaniu grzybów w skrajnie ciężkich przypadkach możemy zagwarantować rozwiązanie problemu. Profesjonalne odgrzybianie ścian, bądź całych pomieszczeń wykonujemy na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic.

odgrzybianie pomieszczeń warszawa

Jaki wpływ na nasze zdrowie
mają zagrzybione pomieszczenia?

Reakcje alergiczne, m.in. wysypka

Uczucie zmęczenia, brak koncentracji

Bezsenność, zaburzenia pamięci

Zaburzenia hormonów, niepłodność

Zwiększone ryzyko nowotworów

Silny kaszel, bóle głowy

Chcesz pozbyć się toksycznego grzyba z pomieszczeń?

Jak przeprowadzamy
odgrzybianie ścian, pomieszczeń?

Bezpieczeństwo klientów oraz ich wyposażenia jest dla nas równie ważna jak samo rozwiązanie problemu. Dlatego robimy wszystko, by nasze prace odbywały się w sposób jak najmniej inwazyjny i jak najbardziej komfortowy dla klientów. Nasz zakres czynności, które wykonujemy podczas odgrzybiania pomieszczeń można streścić w następujących punktach:

1. Wykonujemy pomiary m.in. wilgotności pozwalające dokładnie określić źródło problemu.

2. Dokładnie osuszamy obiekt, by następnie wykonać oprysk drobnokroplisty specjalistyczną chemią usuwającą grzyby na wybrane powierzchnie.

3. Zabezpieczamy zagrzybione miejsca impregnatem przeciwgrzybiczym.

4. Wykonujemy profesjonalne ozonowanie, by ostatecznie zlikwidować zarodniki grzybów krążące w powietrzu oraz na powierzchniach.

5. Na życzenie klientów wykonujemy ekspertyzy mykologiczne, a także pomagamy uzyskać odszkodowanie, jeśli obiekt był objęty polisą ubezpieczeniową.

Nasze metody
odgrzybiania ścian, pomieszczeń:

Metoda osuszania jest kluczowym etapem skutecznego odgrzybiania ścian lub całych pomieszczeń. Okazuje się, że w większości przypadków źródłem pojawienia się grzybów, w tym pleśni w pomieszczeniach są zawilgocone ściany. Dlatego obniżenie wilgotności w ich strukturach jest fundamentalną czynnością.
Metoda oprysku drobnokroplistego jest wykorzystywana w celu neutralizacji widocznego wykwitu grzybów na powierzchniach. Do skutecznej usługi wykorzystuje się wyłącznie specjalistyczną chemię, która nie tylko rozwiązuje problem z grzybem ale również nie zagraża osobom oraz wyposażeniu pomieszczeń.
Ozonowanie jest ostatecznym elementem skutecznego odgrzybiania pomieszczeń. Okazuje się, że samo usunięcie wykwitów pleśni jest nie wystarczające, by móc w pełni bezpiecznie korzystać z pomieszczeń. Spowodowane jest to zarodnikami grzybów, które krążą w powietrzu i działają bardzo negatywnie na nasz organizm. Profesjonalne ozonowanie skutecznie sterylizuje całą przestrzeń, usuwając nie tylko zarodniki grzybów ale również wszelkie inne groźne drobnoustroje. Wygenerowany ozon penetruje najmniejsze zakamarki i mikroszczeliny w pomieszczenia pozostawiając świeżą i czystą przestrzeń.

Najczęstsze pytania (FAQ)

Nasi specjaliści dokładnie badają wilgotność znajdująca się zarówno w powietrzu oraz w murach i drewnie. Jeśli zbadana wilgotność przekracza normy, konieczna jest jej redukcja, by prawdopodobieństwo powrotu problemu było jak najmniejsze.

Ile kosztuje
odgrzybianie ścian, pomieszczeń?

Cena odgrzybiania ścian, pomieszczeń wynosi od 399 złotych. Czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi to:
W celu ustalenia ostatecznej ceny rozwiązania Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Grażyna Piekarska
2022-12-06
Bardzo polecam, solidna firma. Wszystko przebiegło pomyślnie.
Małgorzata Szlasa
2022-12-02
Firma Bezpieczne Otoczenie Łukasz Chruściel pełen profesjonalizm. Szybko i sprawnie. Były pluskwy i juz ich nie ma.
Joanna
2022-10-29
Bardzo profesjonalna, rzetelna firma. Skuteczna usluga z gwarancja i pelna informacje jak postepowac przed i po. Polecam Pana Lukasza i jego firme.
Klaudia Xxx
2022-10-28
Pełen profesjonalizm , gorąco polecam 👌🏻
Mariola Roman
2022-10-28
Polecam , bardzo solidnie i fachowo wykonana usługa
Aneta Dobosz
2022-10-28
Bardzo wysoka jakość i pełen profesjonalizm. Usługa w biurze Fundacji La Strada została wykonana sprawnie i dokładnie. Dziękujemy za życzliwość i otwartość na potrzeby klienta i serdecznie polecamy tę firmę.
Małgorzata Wasowicz
2022-09-05
Brawo Ty. Sprawnie, solidnie i dostępny telefonicznie w razie problemów.
Agnieszka Sztrubel
2022-08-19
Super Pan, super usługa, super rezultat!
Chcesz pozbyć się toksycznego grzyba z pomieszczeń?